Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
85 : 54 18:18 | 23:11 | 26:6 | 18:19
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Półfinały - Grupa III | 21.02.2015 14:15
Sędziowie: Jacek Dolski, Marcin Gawron | Komisarz: Marek Gotartowski

Szkoła Gortata Politechnika Gdańska

Trener: Marek Igliński

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Daniel Łakomiec 0 02:21                    1           0 1
1 Oskar Plener 12 29:431/1 100.02/5 40.03/6 50.04/4 100.03 3 6 2   1 3 2     16 19
3 Piotr Włudarski 2 05:221/1 100.0   1/1 100.0         1             3 2
4 Mikołaj Speichert 2 06:230/1 0.0   0/1 0.02/2 100.0  1 1 1   1         3 -5
5 Kamil Hanke 12 30:293/7 42.92/3 66.75/10 50.0     2 2 3   1 1       11 31
7 Adam Brenk 3 24:530/2 0.01/7 14.31/9 11.1     4 4 6 3   2 2     5 32
12 Karol Kamiński 16 28:173/5 60.02/5 40.05/10 50.04/6 66.73 7 10 5   5 3 3     24 33
17 Mateusz Stawiak 27 28:4212/15 80.01/2 50.013/17 76.5   5 8 13   3 4   1 5   42 20
22 Błażej Szymichowski 4 22:062/5 40.0   2/5 40.0   1 3 4 1 4 1         6 23
30 Dominik Kamela 4 05:222/2 100.0   2/2 100.0     3 3               7 2
42 Mariusz Zubowicz 3 09:311/1 100.00/2 0.01/3 33.31/2 50.0  1 1   1 3 1       0 0
55 Paweł Lazer 0 06:51   0/2 0.00/2 0.0           1   1       -3 -3
Drużyna 2 1 3    
Suma 85 200:00 25/40 62.5 8/26 30.8 33/66 50 11/14 78.6 14 33 47 19 13 16 11 8 5   114  

Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

Trener: Bogusław Onufrowicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adam Bednarczyk 0 15:04              1 1   1           1 -11
5 Kacper Traczyk 10 34:202/5 40.02/11 18.24/16 25.0     5 5   3 4 3 1     1 -26
7 Jakub Der 3 11:44   1/4 25.01/4 25.0     1 1 2 1     1     4 -3
8 Jakub Kaczmarek 0 05:31   0/1 0.00/1 0.0     2 2       1       0 -5
9 Marek Zywert 19 34:065/12 41.72/8 25.07/20 35.03/4 75.01 3 4     4 2 3     10 -27
10 Wojciech Wiktor 0 03:01                                0 -3
11 Piotr Kupczyk 5 04:102/3 66.7   2/3 66.71/1 100.01   1   1 1   1     6 -1
12 Adrian Polewiak 2 12:041/3 33.3   1/3 33.3   1   1 1 2           2 -17
13 Kacper Mąkowski 6 37:043/8 37.50/4 0.03/12 25.0   1 4 5 1 3 2 1 1     3 -28
14 Damian Pogoda 9 20:464/5 80.0   4/5 80.01/1 100.02 4 6   2 2 2   1   13 -23
15 Konrad Mołek DNP                                   
16 Adam Zienkiewicz 0 22:100/2 0.0   0/2 0.0     1 1   3   1       -2 -11
Drużyna 2 1 3    
Suma 54 200:00 17/38 44.7 5/28 17.9 22/66 33.3 5/6 83.3 8 22 30 4 16 13 10 7 1   38