KS Spójnia Stargard
74 : 68 13:11 | 19:19 | 19:13 | 23:25
AZS Radex Szczecin
Play OFF - 3. finał | 13.05.2009 18:00
Sędziowie: Jarosław Szwadowski, Janusz Baranowski | Komisarz: Jan Dłużyk

Spójnia Stargard Szcz.

Trener: Mieczysław Major

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Łukasz Grzegorzewski 21 38:506/7 85.71/4 25.07/11 63.66/10 60.01 5 6 3 3 7 2 1     21 0
5 Michał Trypuć 1 24:180/1 0.00/2 0.00/3 0.01/2 50.0  1 1 1 4 2   1     0 0
6 Konrad Koziorowicz DNP                                   
8 Radosław Nykiel DNP                                   
9 Grzegorz Terlikowski DNP                                   
10 Jerzy Koszuta 8 34:310/5 0.01/4 25.01/9 11.15/8 62.52 4 6 4 5 5   4     11 0
11 Wiktor Grudziński 14 35:214/7 57.11/4 25.05/11 45.53/8 37.55 10 15 4 3 4 2 1 2   23 0
12 Andrzej Molenda 0 11:160/1 0.0   0/1 0.0   1 2 3   4 1 1     1 1 0
13 Arkadiusz Soczewski DNP                                   
15 Marcin Zarzeczny 1 07:510/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0  1 1   3 2 1       -2 0
16 Łukasz Bodych 5 09:540/1 0.01/1 100.01/2 50.02/4 50.02 1 3 1 1 2         6 0
17 Hubert Mazur 24 37:596/13 46.23/5 60.09/18 50.03/6 50.0  2 2   3 4 3     1 11 0
Drużyna          
Suma 74 200:00 16/36 44.4 7/21 33.3 23/57 40.4 21/40 52.5 11 26 37 13 26 27 9 7 2 2 71  

AZS Radex Szczecin

Trener: Zbigniew Majcherek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Karol Pytyś 6 20:391/3 33.3   1/3 33.34/6 66.71 2 3   4 3         5 0
5 Tomasz Balcerek 7 29:582/3 66.7   2/3 66.73/6 50.02 9 11 1 4 5 1 2 2   18 0
6 Andrzej Karaś 7 18:40   1/6 16.71/6 16.74/5 80.0  2 2   3 2 3       0 0
7 Marek Łukomski DNP                                   
8 Michał Majcherek 5 13:131/1 100.00/1 0.01/2 50.03/3 100.01 1 2   2 3         6 0
9 Paweł Podgalski 2 14:280/2 0.0   0/2 0.02/2 100.0  4 4     2         4 0
10 Łukasz Biela 9 29:383/6 50.00/6 0.03/12 25.03/6 50.04 5 9   4 3 3     1 3 0
11 Maciej Sudowski 10 17:373/5 60.01/3 33.34/8 50.01/2 50.0  1 1 1 3 1 1       6 0
12 Maciej Majcherek 20 36:426/11 54.51/5 20.07/16 43.85/9 55.61 2 3 2 2 5 2 1   1 11 0
13 Maciej Kwietniewski DNP                                   
14 Tomasz Mrożek 2 19:051/2 50.00/2 0.01/4 25.0     5 5 3 5 2   1     8 0
15 Jakub Michalski DNP                                   
Drużyna          
Suma 68 200:00 17/33 51.5 3/23 13 20/56 35.7 25/39 64.1 9 31 40 7 27 26 10 4 2 2 61