PGE Turów Zgorzelec
85 : 70 21:18 | 14:16 | 29:23 | 21:13
WKS Śląsk Wrocław
Superpuchar - Finał | 01.10.2014 20:00
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Dariusz Szczerba, Dariusz Włodkowski | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

PGE Turów Zgorzelec

Trener: Miodrag Rajković. Asystent: Piotr Ignatowicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Mardy Collins 4 08:352/3 66.7   2/3 66.7     1 1 1   1 1       4 -1
6 Robert Kurzyński 0 01:02   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -4
7 Damian Kulig 4 11:481/3 33.3   1/3 33.32/2 100.0  4 4   4 3 2 1 1   6 11
8 Michał Chyliński 24 35:273/4 75.03/8 37.56/12 50.09/10 90.02 2 4 3 2 6 2 1     23 20
9 Jakub Karolak 3 19:511/2 50.00/1 0.01/3 33.31/1 100.01 7 8 1 4 2 1 1     10 -5
10 Nemanja Jaramaz 20 21:082/4 50.04/6 66.76/10 60.04/6 66.7  3 3 4 1 5 2       19 13
11 Michael Gospodarek 1 12:40         1/2 50.0  2 2 1 3 1 1       2 8
12 Łukasz Wiśniewski DNP                                   
14 Vlad-Sorin Moldoveanu 14 29:014/6 66.72/5 40.06/11 54.5   3 1 4 1 4 1 1     1 13 8
19 Uroš Nikolić 4 14:141/3 33.3   1/3 33.32/2 100.0  4 4   2 3         6 0
21 Tony Taylor 4 25:331/7 14.30/1 0.01/8 12.52/2 100.01 4 5 5 1 1 1     1 6 15
44 Ivan Žigeranović 7 20:413/5 60.0   3/5 60.01/2 50.02 5 7 2 4 3 1   3 1 15 10
Drużyna 3 2 5    
Suma 85 200:00 18/37 48.6 9/22 40.9 27/59 45.8 22/27 81.5 9 33 42 18 25 26 12 3 4 3 103  

WKS Śląsk Wrocław

Trener: Emil Rajkovikj. Asystent: Łukasz Grudniewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Murphy Burnatowski 2 07:021/1 100.00/1 0.01/2 50.00/1 0.0      1 2 1 1       0 -9
5 Roderick Trice 15 26:492/7 28.62/5 40.04/12 33.35/7 71.4  2 2 3 2 6   1 1   12 -28
6 Robert Skibniewski 6 24:500/1 0.02/4 50.02/5 40.0     1 1 5 5 1   1     10 1
7 Aleksandar Mladenović 4 23:202/7 28.6   2/7 28.60/1 0.01 3 4   1 2 2     3 0 3
8 Radosław Hyży DNP                                   
10 Robert Tomaszek 8 09:484/6 66.7   4/6 66.70/2 0.0        5 2 1 1   1 4 0
11 Jakub Dłoniak 12 31:214/7 57.11/2 50.05/9 55.61/2 50.01 3 4 2 1 2         13 -3
12 Lawrence Kinnard 8 28:361/3 33.31/5 20.02/8 25.03/4 75.0  6 6   2 4 2       5 -11
13 Norbert Kulon 0 04:46              1 1 1 1           2 -2
14 Denis Ikovlev 11 28:402/3 66.72/2 100.04/5 80.01/2 50.0  6 6 1 3 5   1 1   18 -3
15 Michał Gabiński 4 14:481/2 50.00/3 0.01/5 20.02/4 50.01 1 2   4 2     1   1 -23
22 Mantas Cesnauskis DNP                                   
Drużyna 1   1    
Suma 70 200:00 17/37 45.9 8/22 36.4 25/59 42.4 12/23 52.2 3 23 26 13 26 25 6 4 3 4 65