Polfarmex Kutno
86 : 80 13:24 | 15:11 | 19:19 | 27:20 | d: 12:6
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 8 kolejka | 22.11.2014 17:30
Sędziowie: Dariusz Włodkowski, Grzegorz Czajka, Karol Nowak | Komisarz: Marek Kozłowski

Polfarmex Kutno

Trener: Jarosław Krysiewicz. Asystent: Wojciech Walich

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Krzysztof Jakóbczyk 5 17:031/3 33.31/3 33.32/6 33.3     1 1         1   1 3 4
6 Jacek Jarecki 0 05:08                    1           0 2
7 Grzegorz Grochowski 2 06:241/2 50.00/2 0.01/4 25.0         1 1 1 1       -1 6
8 Marcin Malczyk 11 31:461/1 100.03/4 75.04/5 80.0     3 3 1 2 2   2 1   17 6
9 Patrik Auda 8 24:004/7 57.10/3 0.04/10 40.00/2 0.01 3 4   3 2 4       0 -1
11 Bartłomiej Wołoszyn 17 35:432/10 20.03/4 75.05/14 35.74/4 100.01 5 6 2 2 4 1 2   1 17 0
12 Kwamain Mitchell 26 38:367/9 77.84/9 44.411/18 61.10/2 0.0  3 3 7 4 5 5 5 1   28 0
13 Jakub Dłuski DNP                                   
14 Michal Batka 0 07:080/1 0.0   0/1 0.0     1 1 1 1           1 3
15 Mateusz Bartosz 6 17:591/5 20.01/1 100.02/6 33.31/3 33.32 5 7 1 4 4 2 3   1 9 8
35 Kevin Johnson 11 41:134/9 44.41/4 25.05/13 38.50/2 0.04 7 11 4 3 1 1 2 2 1 19 2
44 Hubert Pabian DNP                                   
Drużyna 2 3 5    
Suma 86 225:00 21/47 44.7 13/30 43.3 34/77 44.2 5/13 38.5 8 28 36 17 21 19 14 15 4 4 93  

Asseco Gdynia

Trener: David Dedek. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Ovidijus Galdikas 10 37:265/6 83.3   5/6 83.3   3 10 13   1   2   3   23 -3
7 Sebastian Kowalczyk 2 17:45   0/3 0.00/3 0.02/2 100.0  1 1 1 2 2 4 1     -2 -5
8 Filip Matczak 2 33:071/4 25.00/2 0.01/6 16.7     1 1 2 1 1 4 1   2 -3 -7
10 Przemysław Żołnierewicz 0 05:43   0/2 0.00/2 0.0   1 1 2     1       1 0 -3
11 Lazar Radosavljević 4 27:362/6 33.30/4 0.02/10 20.0     3 3   3   1     1 -2 -2
15 Przemysław Frasunkiewicz DNP                                   
18 Daniel Grujić DNP                                   
19 Roman Szymański DNP                                   
20 Piotr Szczotka 19 43:195/8 62.52/2 100.07/10 70.03/3 100.0  4 4 1 3 4   1     22 -11
21 Chris Paredes DNP                                   
22 A.J. Walton 33 39:139/23 39.10/2 0.09/25 36.015/16 93.81 4 5 7 4 11 8 6     26 2
41 Jakub Parzeński 10 20:513/4 75.01/2 50.04/6 66.71/3 33.31 7 8   5 2 1   1   14 -1
Drużyna 3 5 8   1
Suma 80 225:00 25/51 49 3/17 17.6 28/68 41.2 21/24 87.5 6 31 37 11 19 21 20 9 4 4 78