Czarni Słupsk
90 : 83 26:24 | 16:14 | 14:20 | 22:20 | d: 12:5
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 6 kolejka | 09.11.2014 18:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Łukasz Andrzejewski, Bartosz Puzoń | Komisarz: Ryszard Jabłoński

Energa Czarni Słupsk

Trener: Dejan Mijatović. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Kyle Shiloh 20 39:015/11 45.51/6 16.76/17 35.37/10 70.0  5 5 3 3 8 2 1 1 1 14 0
5 Michał Nowakowski 8 16:291/2 50.02/4 50.03/6 50.0   1 3 4 1 3       1   11 -5
6 Callistus Eziukwu 12 36:436/8 75.0   6/8 75.0   3 4 7   3 2   1 2   20 11
7 Tomasz Śnieg 0 13:220/2 0.0   0/2 0.00/2 0.0  2 2 2 1 2 1       -1 7
9 Łukasz Seweryn 3 14:02   1/1 100.01/1 100.0   1   1   1           4 11
10 Jarosław Mokros 14 33:511/3 33.33/11 27.34/14 28.63/3 100.01 6 7 5 1 2 1 2     17 2
12 Bojan Trajkovski 0 07:33   0/3 0.00/3 0.0           2           -3 -4
13 Kacper Borowski 8 08:231/1 100.02/2 100.03/3 100.0     1 1   1 1   1 1   11 8
23 Wojciech Jakubiak DNP                                   
33 Karol Gruszecki 11 23:584/5 80.01/3 33.35/8 62.5   1 1 2 1 5 2   1   1 12 5
55 William Franklin 14 31:383/9 33.32/2 100.05/11 45.52/2 100.0  2 2 6 4 1 1 1   1 16 0
Drużyna   2 2   1
Suma 90 225:00 21/41 51.2 12/32 37.5 33/73 45.2 12/17 70.6 7 24 31 18 24 18 5 7 5 3 101  

Asseco Gdynia

Trener: David Dedek. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Ovidijus Galdikas 12 42:525/7 71.4   5/7 71.42/2 100.05 12 17   1 2 1 1 3   30 -3
7 Sebastian Kowalczyk 9 15:592/3 66.71/3 33.33/6 50.02/5 40.0      1 5 3 2       2 -2
8 Filip Matczak 11 39:173/7 42.91/3 33.34/10 40.02/2 100.0  4 4 4 4 4       1 13 -7
10 Przemysław Żołnierewicz 3 22:171/2 50.0   1/2 50.01/2 50.0      1 1 1         2 0
11 Lazar Radosavljević 9 17:463/5 60.01/4 25.04/9 44.4     2 2   1           6 -7
15 Przemysław Frasunkiewicz DNP                                   
18 Daniel Grujić DNP                                   
19 Roman Szymański DNP                                   
20 Piotr Szczotka 6 44:131/3 33.31/4 25.02/7 28.61/2 50.0  7 7 2 3 4 2     1 7 -1
21 Chris Paredes DNP                                   
22 A.J. Walton 30 35:545/15 33.33/5 60.08/20 40.011/12 91.72 4 6 3 4 10 8 2   3 20 -3
41 Jakub Parzeński 3 06:420/3 0.01/1 100.01/4 25.0   2   2         1     3 -12
Drużyna 3 2 5    
Suma 83 225:00 20/45 44.4 8/20 40 28/65 43.1 19/25 76 9 29 38 11 19 24 13 4 3 5 83