AZS Koszalin
76 : 68 22:21 | 11:22 | 22:11 | 21:14
Czarni Słupsk
Etap I - 5 kolejka | 02.11.2014 20:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Maciej Kotulski, Grzegorz Czajka | Komisarz: Wojciech Chomicz

AZS Koszalin

Trener: Igor Milicic. Asystent: Wojciech Zeidler

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Devon Austin 7 17:420/1 0.02/3 66.72/4 50.01/2 50.02 1 3   2 1   1     8 5
6 Qyntel Woods 8 26:543/5 60.00/2 0.03/7 42.92/2 100.0  5 5 5 3 3 3     1 11 8
9 Piotr Dąbrowski 0 10:25   0/1 0.00/1 0.0     1 1               0 1
10 Dante Swanson 11 32:484/7 57.11/2 50.05/9 55.60/2 0.01 3 4 8 1 6 1     1 16 11
11 Garrick Sherman 4 12:492/3 66.7   2/3 66.7   1 1 2   3 4 1 1 1 1 6 4
14 Adam Kadej DNP                                   
17 Łukasz Pacocha 0 07:090/2 0.0   0/2 0.0   1 1 2 1 1 1 1     1 0 0
19 Piotr Stelmach 6 23:010/1 0.02/5 40.02/6 33.3   1 2 3 3 2   2 1   1 7 11
24 Goran Vrbanc 17 25:023/5 60.03/6 50.06/11 54.52/2 100.0  5 5   3 1 1 1     17 -1
25 Oskar Rybicki DNP                                   
33 Szymon Szewczyk 15 26:240/3 0.03/3 100.03/6 50.06/6 100.01 6 7 1 2 4 2       18 4
55 Artur Mielczarek 8 17:462/4 50.01/1 100.03/5 60.01/2 50.0  1 1 1 4 1 1       6 -3
Drużyna 1 1 2   2
Suma 76 200:00 14/31 45.2 12/23 52.2 26/54 48.1 12/16 75 7 26 33 19 21 21 12 4 1 5 89  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Dejan Mijatović. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Kyle Shiloh 10 38:462/6 33.32/4 50.04/10 40.0   1 2 3 3 2 6 1       9 -2
5 Michał Nowakowski 0 08:46                  1 1   1 1     1 -2
6 Callistus Eziukwu 9 23:054/4 100.0   4/4 100.01/2 50.0  5 5 2 2 2 1   1   15 -4
7 Tomasz Śnieg 2 04:431/1 100.0   1/1 100.0           1           2 -6
9 Łukasz Seweryn 3 13:00   1/2 50.01/2 50.0           3           2 -8
10 Jarosław Mokros 15 31:412/3 66.72/6 33.34/9 44.45/7 71.4  2 2 1 3 8 1 1 1   12 -3
12 Bojan Trajkovski 10 16:282/4 50.02/5 40.04/9 44.40/2 0.01 2 3   4 2 2 1 3   8 -7
13 Kacper Borowski DNP                                   
15 Dariusz Cywiński DNP                                   
23 Wojciech Jakubiak DNP                                   
33 Karol Gruszecki 10 28:142/5 40.02/5 40.04/10 40.0     3 3 1 3 1 3     1 5 -6
55 William Franklin 9 35:174/8 50.00/4 0.04/12 33.31/2 50.0  3 3 10 2 2   1     14 -2
Drużyna 3 1 4    
Suma 68 200:00 17/31 54.8 9/26 34.6 26/57 45.6 7/13 53.8 2 17 19 18 21 21 9 4 5 1 68