MKS II Dąbrowa Górnicza
74 : 79 18:23 | 23:14 | 13:16 | 20:26
Czarni Słupsk
Etap I - 3 kolejka | 19.10.2014 18:00
Sędziowie: Jakub Zamojski, Dariusz Włodkowski, Arnauld Kom Njilo | Komisarz: Janusz Kotulski

MKS Dąbrowa Górnicza

Trener: Wojciech Wieczorek. Asystenci: Michał Dukowicz, Rafał Knap

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Mateusz Dziemba 4 22:552/4 50.00/2 0.02/6 33.3     3 3 1 1     2     6 -7
4 Marcin Piechowicz 2 09:451/3 33.3   1/3 33.3           1           0 -7
5 Jakub Koelner 6 26:131/1 100.00/4 0.01/5 20.04/4 100.0  1 1 1 2 3 2     1 2 2
7 Grzegorz Małecki 2 15:201/2 50.00/1 0.01/3 33.3     1 1   3 2 2       -1 1
11 Jakub Załucki DNP                                   
12 Adam Metelski 2 09:331/4 25.0   1/4 25.0   1 1 2   1         1 1 -1
13 Paweł Zmarlak 10 20:472/3 66.72/2 100.04/5 80.0   1 2 3 2 5 4 2 1     13 -9
14 Piotr Zieliński 1 01:31         1/2 50.0        2 1         0 0
15 Myles McKay 17 26:073/9 33.32/6 33.35/15 33.35/5 100.0  2 2     4 1 2   2 10 0
21 Przemysław Szymański 14 29:384/6 66.70/3 0.04/9 44.46/7 85.73 2 5 3 2 5   3     19 7
23 David Weaver 6 17:352/5 40.0   2/5 40.02/2 100.01 4 5   5 2 2     1 6 -7
32 Dalton Pepper 10 20:364/7 57.10/2 0.04/9 44.42/3 66.73 3 6 2 2 1 2 1     11 -4
Drużyna 1   1   1
Suma 74 200:00 21/44 47.7 4/20 20 25/64 39.1 20/23 87 9 19 28 9 24 22 11 9   5 67  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Dejan Mijatović. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Kyle Shiloh 22 34:085/9 55.63/6 50.08/15 53.33/4 75.0  2 2 3 2 4 4 2     17 7
5 Michał Nowakowski DNP                                   
6 Callistus Eziukwu 15 32:436/8 75.0   6/8 75.03/7 42.92 5 7   1 4 1 3 3   21 14
7 Tomasz Śnieg 3 05:301/1 100.0   1/1 100.01/2 50.0  1 1   1 1         3 -3
9 Łukasz Seweryn 3 15:31   1/3 33.31/3 33.3   1 1 2   5 2         3 4
10 Jarosław Mokros 10 29:141/2 50.01/4 25.02/6 33.35/6 83.32 8 10 1 4 3 3       13 10
12 Bojan Trajkovski 8 16:101/2 50.01/2 50.02/4 50.03/4 75.0  1 1   3 2 4   1   3 -10
13 Kacper Borowski DNP                                   
15 Dariusz Cywiński DNP                                   
33 Karol Gruszecki 8 30:131/3 33.32/3 66.73/6 50.0     3 3 2 3 1 3       7 -1
55 William Franklin 10 36:312/2 100.01/2 50.03/4 75.03/5 60.0  6 6 8 3 6 5 1 1   18 4
Drużyna 1 2 3   2
Suma 79 200:00 17/27 63 9/20 45 26/47 55.3 18/28 64.3 5 27 32 14 22 23 20 6 5   85