PGE Turów Zgorzelec
92 : 74 23:21 | 35:12 | 28:23 | 6:18
HydroTruck Radom
Półfinały - 1 mecze | 16.05.2014 20:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Janusz Calik, Paweł Białas | Komisarz: Wiesław Zych

PGE Turów Zgorzelec

Trener: Miodrag Rajković. Asystenci: Piotr Ignatowicz, Edward Żak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Damian Kulig 12 13:001/1 100.03/4 75.04/5 80.01/1 100.0  8 8     1   1 2   22 27
8 Michał Chyliński 10 23:372/2 100.02/4 50.04/6 66.7   1   1 2 4 1 1       10 29
9 Jakub Karolak 0 13:190/1 0.00/3 0.00/4 0.0   2   2 1 2     1     0 -19
10 Nemanja Jaramaz 6 18:350/1 0.01/4 25.01/5 20.03/4 75.01 3 4 2 3 3 1       6 -12
11 Piotr Stelmach 0 17:270/2 0.00/4 0.00/6 0.0     1 1 1 1   2 1   1 -5 -7
12 Łukasz Wiśniewski 11 23:251/1 100.03/3 100.04/4 100.0     1 1 8 1 1 4 4     20 24
13 Filip Dylewicz 15 22:333/6 50.03/4 75.06/10 60.0   1 3 4 5 1           20 25
14 Mike Taylor 7 09:541/4 25.01/3 33.32/7 28.62/2 100.0  1 1 2 1 4 1 2   1 6 19
15 Denis Krestinin 0 10:190/3 0.0   0/3 0.0   2 3 5   2 1   1     3 -11
19 Uroš Nikolić 11 13:224/8 50.0   4/8 50.03/4 75.06 1 7   5 3 3 1     11 -7
30 J.P. Prince 18 20:513/6 50.03/5 60.06/11 54.53/4 75.0  2 2 4 1 3 1 3     20 24
44 Ivan Žigeranović 2 13:380/5 0.0   0/5 0.02/4 50.02 2 4   2 2 1   1 1 -1 -2
Drużyna 3 2 5   1
Suma 92 200:00 15/40 37.5 16/34 47.1 31/74 41.9 14/19 73.7 15 25 40 25 23 19 14 14 3 3 112  

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Marek Łukomski, Dawid Mazur

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Piotr Kardaś 2 14:14   0/2 0.00/2 0.02/2 100.0      2 1 1 1       1 -3
7 Kamil Michalski DNP                                   
8 Robert Witka 5 23:251/4 25.01/5 20.02/9 22.2     4 4 1 2 2 2   1   2 -22
9 Kamil Łączyński 6 18:53   2/2 100.02/2 100.0   1 1 2 4 1 2 2 1     11 -13
10 Łukasz Sobuta DNP                                   
11 Korie Lucious 7 23:072/5 40.01/4 25.03/9 33.3     4 4 7 2 3 4 1   2 9 -8
13 Jakub Zalewski 3 15:241/3 33.30/1 0.01/4 25.01/1 100.0      3 2 1   1     4 -15
15 Łukasz Majewski 12 29:244/6 66.71/3 33.35/9 55.61/1 100.0  1 1   4 3 4 4     9 -6
24 Jakub Dłoniak 11 24:003/7 42.91/2 50.04/9 44.42/4 50.01 3 4   2 3 1 1     8 -9
32 Kim Adams 4 18:492/3 66.7   2/3 66.70/1 0.01 4 5 1 4 1 3   1   6 1
41 Kirk Archibeque 24 32:449/13 69.2   9/13 69.26/12 50.04 5 9 1 2 7 4 1 1 1 22 -15
Drużyna 1 4 5    
Suma 74 200:00 22/41 53.7 6/19 31.6 28/60 46.7 12/21 57.1 7 22 29 19 20 23 21 9 3 3 72