TKM Włocławek
69 : 62 14:9 | 17:16 | 22:15 | 16:22
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Finał - Grupa B | 16.05.2014 15:30
Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

TKM Włocławek

Trener: Grzegorz Kożan. Asystent: Wojciech Boblewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Filip Zych DNP                                   
8 Juliusz Barański 14 23:154/10 40.00/3 0.04/13 30.86/7 85.7  1 1 1 3 4 3 5     8 5
9 Dominik Olejniczak 14 36:315/8 62.5   5/8 62.54/4 100.04 12 16 2 1 3 3 2 1   29 15
10 Kacper Wronkowski 8 31:043/7 42.9   3/7 42.92/2 100.01 3 4 5 3 3 5 5     13 14
11 Bartosz Jankowski 8 32:242/6 33.31/4 25.03/10 30.01/2 50.0  7 7 3 2 2 1 1   2 10 15
12 Michał Kijewski 2 24:041/7 14.30/4 0.01/11 9.1   3 1 4 2 5   3     2 -5 -2
13 Adrian Warszawski 19 34:138/10 80.01/8 12.59/18 50.0   6 6 12 1 2 2 2 2 1   24 18
14 Radosław Wojciechowski 0 04:04   0/1 0.00/1 0.0     1 1   2   1 1     0 -9
15 Bartosz Matusiak 0 00:17                                0 -4
16 Stefan Marchlewski 2 08:561/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1   1   2   1 1     2 -7
17 Paweł Król DNP                                   
18 Rafał Komenda 2 05:121/1 100.0   1/1 100.0                       2 -10
Drużyna 2 1 3    
Suma 69 200:00 25/50 50 2/21 9.5 27/71 38 13/15 86.7 15 31 46 14 20 14 19 17 2 4 83  

Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

Trener: Bogusław Onufrowicz. Asystent: Damian Worchacz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Norbert Święcicki 0 17:490/2 0.00/4 0.00/6 0.0   1   1   1           -5 -11
5 Jan Siedow 3 25:210/1 0.01/1 100.01/2 50.0   2 2 4 1   2 3 1   1 5 8
6 Jakub Kwaśnik DNP                                   
7 Jakub Der 23 37:128/17 47.12/6 33.310/23 43.51/2 50.02 2 4   2 2 5 4 1   13 -7
8 Filip Przybylski 6 36:083/12 25.00/1 0.03/13 23.1   2 7 9 5 1 3 2 3 2   13 -11
9 Marcel Ponitka 23 36:508/11 72.70/2 0.08/13 61.57/11 63.6  2 2 3 3 9 2 6     23 -11
10 Wojciech Wiktor DNP                                   
11 Konrad Mołek 4 15:312/4 50.0   2/4 50.0     6 6   4   1   1 1 8 -9
12 Adrian Polewiak 0 02:48              1 1   1   3 2     0 0
13 Piotr Kupczyk DNP                                   
14 Damian Pogoda 3 25:461/2 50.0   1/2 50.01/2 50.01 2 3   1 4 3 1     2 2
15 Martin Lisiecki 0 02:35              1 1   1           1 4
Drużyna 1 4 5    
Suma 62 200:00 22/49 44.9 3/14 21.4 25/63 39.7 9/15 60 8 23 31 9 14 20 19 17 4 2 60