Asseco Arka Gdynia
51 : 64 19:16 | 13:13 | 12:28 | 7:7
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Ćwierćfinały - 3 mecze | 07.05.2014 19:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Dariusz Szczerba, Sławomir Moszakowski | Komisarz: Wiesław Zych

Asseco Arka Gdynia

Trener: David Dedek. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Ovidijus Galdikas 13 35:456/8 75.0   6/8 75.01/1 100.08 11 19     3 3   4   31 -8
7 Sebastian Kowalczyk 1 05:11   0/2 0.00/2 0.01/2 50.0  1 1   2 1 1 1     -1 -2
8 Filip Matczak 0 12:530/1 0.0   0/1 0.0     1 1   4   1 1   1 0 -12
9 Łukasz Seweryn 2 21:111/2 50.00/3 0.01/5 20.0   1   1       2 1     -2 -6
10 Przemysław Żołnierewicz 0 05:14   0/2 0.00/2 0.0     1 1 1     1       -1 -1
12 Fiodor Dmitriew 11 29:062/5 40.02/7 28.64/12 33.31/3 33.3  2 2 2 2 2 2       3 -9
15 Przemysław Frasunkiewicz 2 20:401/6 16.70/1 0.01/7 14.3     4 4     4 2     1 -2 -4
18 Daniel Grujić DNP                                   
19 Roman Szymański DNP                                   
20 Piotr Szczotka 14 34:543/12 25.02/5 40.05/17 29.42/2 100.03 10 13 1 2 3       2 16 -13
21 Chris Paredes 0 00:17                                0 1
22 A.J. Walton 8 34:492/9 22.20/2 0.02/11 18.24/6 66.71 3 4 4 3 6 4 4     5 -11
Drużyna   3 3   1
Suma 51 200:00 15/43 34.9 4/22 18.2 19/65 29.2 9/14 64.3 13 33 46 8 13 19 16 7 4 4 49  

Stelmet Zielona Góra

Trener: Mihailo Uvalin. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Aaron Cel 5 16:511/3 33.31/4 25.02/7 28.6     3 3   4   2       1 5
11 Marcus Ginyard 7 21:373/4 75.0   3/4 75.01/3 33.31 2 3 1 2 2 2 2   1 8 9
13 Kamil Chanas 5 11:211/1 100.01/3 33.32/4 50.0     1 1 1 1 1         5 4
14 Adam Hrycaniuk 6 15:513/6 50.0   3/6 50.0   2 6 8 1 5     1 1   14 13
17 Christian Eyenga 5 18:232/3 66.7   2/3 66.71/1 100.0  4 4     1 1 2     9 4
18 Vladimir Dragičević 11 20:324/10 40.01/1 100.05/11 45.5     5 5 2 2       3 1 15 6
20 Maciej Kucharek DNP                                   
21 Craig Brackins 2 26:461/5 20.00/5 0.01/10 10.0     6 6         1     0 2
22 Mantas Cesnauskis 0 06:520/1 0.00/1 0.00/2 0.0                       -2 -3
31 Marcin Sroka DNP                                   
35 Przemysław Zamojski 12 28:392/3 66.72/7 28.64/10 40.02/2 100.0  2 2 3 3 6 2 2   1 11 9
55 Łukasz Koszarek 11 33:083/7 42.91/2 50.04/9 44.42/2 100.01 1 2 6 2 3 3 2   1 13 16
Drużyna 1 3 4    
Suma 64 200:00 20/43 46.5 6/23 26.1 26/66 39.4 6/8 75 4 30 34 14 19 13 10 10 4 4 74