Stelmet Enea BC Zielona Góra
58 : 71 15:15 | 13:22 | 14:26 | 16:8
Asseco Arka Gdynia
Ćwierćfinały - 2 mecze | 04.05.2014 16:00
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Maciej Kotulski, Grzegorz Czajka | Komisarz: Ryszard Jabłoński

Stelmet Zielona Góra

Trener: Mihailo Uvalin. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Aaron Cel 4 11:31   1/2 50.01/2 50.01/2 50.02 3 5   2 1 1 2     8 -4
11 Marcus Ginyard 2 13:441/3 33.30/1 0.01/4 25.0   3 1 4   1   4     1 -1 1
13 Kamil Chanas 7 13:36   1/1 100.01/1 100.04/7 57.1  1 1   2 6 1 1     5 6
14 Adam Hrycaniuk 0 14:200/2 0.0   0/2 0.00/2 0.01 4 5 2 2 2 1       2 -3
17 Christian Eyenga 8 22:154/9 44.4   4/9 44.40/3 0.01 2 3   2 2 1 1 2 1 5 -13
18 Vladimir Dragičević 10 26:305/8 62.50/1 0.05/9 55.60/1 0.02 4 6 3 2 2 5   2   11 -12
20 Maciej Kucharek 0 02:02                                0 1
21 Craig Brackins 10 19:383/4 75.01/4 25.04/8 50.01/1 100.0  5 5 1   3         12 -11
22 Mantas Cesnauskis 2 08:271/1 100.00/5 0.01/6 16.7     1 1 2 2   1     1 -1 0
31 Marcin Sroka 0 09:21   0/4 0.00/4 0.0     1 1 1 1           -2 -1
35 Przemysław Zamojski 3 27:030/3 0.01/7 14.31/10 10.0     6 6 2 3 2 2 1 1   2 -16
55 Łukasz Koszarek 12 31:333/5 60.02/5 40.05/10 50.0   1 3 4 5 3 2 3 1 1   15 -13
Drużyna 1 1 2    
Suma 58 200:00 17/35 48.6 6/30 20 23/65 35.4 6/16 37.5 10 31 41 16 20 20 19 6 6 3 56  

Asseco Arka Gdynia

Trener: David Dedek. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Ovidijus Galdikas 16 34:266/10 60.0   6/10 60.04/8 50.08 13 21     5   2 1   32 13
7 Sebastian Kowalczyk 0 08:45                  1 3     1     2 -2
8 Filip Matczak 4 21:232/3 66.7   2/3 66.7     3 3 1 1 2 1 1     7 1
9 Łukasz Seweryn 0 15:26   0/5 0.00/5 0.0   1 1 2 1 2   1     1 -3 8
10 Przemysław Żołnierewicz 0 04:50   0/1 0.00/1 0.0     1 1   1   1   1   0 5
12 Fiodor Dmitriew 8 29:271/5 20.02/7 28.63/12 25.0     4 4 1 1 1 4 1   1 1 9
15 Przemysław Frasunkiewicz 11 24:123/8 37.50/4 0.03/12 25.05/5 100.02 3 5 1 5 5   1 1   10 -2
19 Roman Szymański DNP                                   
20 Piotr Szczotka 15 27:055/9 55.61/3 33.36/12 50.02/2 100.01 2 3 1 4 1 2 1   1 12 14
22 A.J. Walton 17 34:265/17 29.42/2 100.07/19 36.81/2 50.01 5 6 4 3 6 3 2   3 13 19
Drużyna 3 2 5    
Suma 71 200:00 22/52 42.3 5/22 22.7 27/74 36.5 12/17 70.6 13 32 45 10 20 20 12 9 3 6 74