Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
73 : 48 13:10 | 18:10 | 23:11 | 19:17
Energa PGK Słupsk
Półfinały - Grupa I | 27.04.2014 17:00
Komisarz: Grzegorz Potęga

Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

Trener: Bogusław Onufrowicz. Asystent: Damian Worchacz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Norbert Święcicki 9 20:283/4 75.01/8 12.54/12 33.3   1   1   2   1       1 7
5 Jakub Kaczmarek 3 10:00   1/4 25.01/4 25.0     4 4 2 1   2   1   5 2
6 Piotr Kupczyk 3 08:541/4 25.0   1/4 25.01/2 50.01 1 2 3 2 1 1       3 -2
7 Jakub Der 20 32:127/12 58.31/8 12.58/20 40.03/4 75.04 3 7   1 2 3 2   2 13 24
8 Filip Przybylski 4 23:132/7 28.6   2/7 28.6   8 9 17 2 4 2 1 1     18 18
9 Marcel Ponitka 17 30:006/12 50.00/2 0.06/14 42.95/7 71.41 7 8 7 2 7 6 4 1   21 23
10 Wojciech Wiktor 2 07:011/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1   1   4           2 11
11 Konrad Mołek 2 16:491/1 100.0   1/1 100.0   3 5 8   4 1 2 1 1   10 4
12 Adrian Polewiak 2 10:341/1 100.00/2 0.01/3 33.3         1 2           1 7
13 Marek Mól 3 18:121/5 20.0   1/5 20.01/2 50.02 1 3   2 1 2     1 -1 21
14 Damian Pogoda 6 13:323/3 100.0   3/3 100.00/2 0.01 3 4     1 2   3   9 6
15 Martin Lisiecki 2 09:051/1 100.0   1/1 100.0     1 1         1     4 4
Drużyna 3 5 8    
Suma 73 200:00 27/51 52.9 3/25 12 30/76 39.5 10/17 58.8 22 34 56 15 24 15 20 9 6 3 86  

Energa PGK Słupsk

Trener: Robert Jakubiak. Asystent: Daniel Orzechowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Damian Gulbitowicz 0 27:550/3 0.0   0/3 0.0     7 7 1 3 1 2 1 3 1 7 -25
5 Wojciech Jakubiak 16 29:173/12 25.00/1 0.03/13 23.110/13 76.91 2 3   2 9 3 1   1 4 -21
6 Seweryn Długosz 2 06:341/3 33.3   1/3 33.3     1 1   1           1 -3
7 Igor Goworek 0 08:140/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1   1           -1 -9
8 Paweł Stefański 6 27:022/6 33.3   2/6 33.32/4 50.01 2 3 5 1 3 2 1     7 -9
9 Adam Wąsowicz 9 14:433/6 50.0   3/6 50.03/4 75.0  1 1 1   2 1 2   1 8 -1
10 Piotr Powideł 3 15:450/3 0.0   0/3 0.03/4 75.01 1 2   3 4 3     3 -2 -15
11 Przemysław Fuks 0 01:58                                0 -2
12 Patryk Grześ 6 23:433/9 33.3   3/9 33.3   2 2 4     1 2       2 -19
13 Paweł Czerniawski 4 18:331/5 20.0   1/5 20.02/4 50.0  3 3     3 2       -1 -11
14 Jakub Młyński 2 26:161/5 20.00/2 0.01/7 14.3     2 2   4 1 2 3     -1 -10
Drużyna 5 2 7 1 1
Suma 48 200:00 14/53 26.4 0/4 0 14/57 24.6 20/29 69 5 22 27 7 15 24 17 8 3 6 24