Siarka Tarnobrzeg
75 : 84 18:24 | 17:20 | 21:18 | 19:22
Asseco Arka Gdynia
Etap II (7-12) - Kolejka X | 25.04.2014 19:00
Sędziowie: Robert Mordal, Marcin Koralewski, Radosław Szagun | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

Stabill Jezioro Tarnobrzeg

Trener: Dariusz Szczubiał. Asystenci: Arkadiusz Papka, Michał Stępień

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Andrew Fitzgerald 7 20:552/6 33.30/3 0.02/9 22.23/4 75.01 2 3 1 2 3         3 1
5 Marcin Nowakowski DNP                                   
6 Krzysztof Krajniewski 8 15:271/3 33.32/4 50.03/7 42.9   2   2 1 4           7 -4
7 Nicchaeus Doaks 12 26:034/7 57.11/2 50.05/9 55.61/2 50.01 7 8 1 3 3 1 1 1 1 17 -5
8 Wiktor Rycerz DNP                                   
9 Chaisson Allen 16 36:012/6 33.32/8 25.04/14 28.66/7 85.72 3 5 4 3 4   3     17 -9
10 Reggie Hamilton 0 04:55   0/1 0.00/1 0.0           1   2 1     -2 0
11 Piotr Pandura DNP                                   
14 Jakub Patoka 7 31:312/3 66.71/2 50.03/5 60.0   1 1 2 1 2           8 0
15 Szymon Łukasiak 8 33:024/7 57.10/1 0.04/8 50.00/1 0.0  4 4 1 2 1 1   1 1 8 -14
16 Piotr Pyszniak DNP                                   
18 Kevin Goffney 17 32:064/8 50.02/4 50.06/12 50.03/3 100.01 6 7   2 3 2   1   17 -14
Drużyna   1 1   1
Suma 75 200:00 19/40 47.5 8/25 32 27/65 41.5 13/17 76.5 8 23 31 9 19 14 6 5 3 2 75  

Asseco Arka Gdynia

Trener: David Dedek. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Ovidijus Galdikas 11 20:135/6 83.3   5/6 83.31/1 100.01 2 3     1     1   14 0
7 Sebastian Kowalczyk 2 03:591/1 100.00/1 0.01/2 50.0                 1     2 0
8 Filip Matczak 0 04:40              2 2   1           2 -1
9 Łukasz Seweryn 5 28:421/1 100.01/5 20.02/6 33.3   1 1 2   1     1     4 4
10 Przemysław Żołnierewicz 0 04:25                  1     1       0 1
12 Fiodor Dmitriew 17 30:465/7 71.41/5 20.06/12 50.04/4 100.0  4 4 3 4 7 1       17 22
15 Przemysław Frasunkiewicz 11 29:274/6 66.71/5 20.05/11 45.5   2 4 6 3 2 2 1 1 1 1 15 4
19 Roman Szymański 2 06:431/2 50.0   1/2 50.0   1 2 3   1           4 1
20 Piotr Szczotka 15 32:515/10 50.01/1 100.06/11 54.52/2 100.01 3 4   2 3       2 14 0
22 A.J. Walton 21 38:149/19 47.4   9/19 47.43/4 75.03 10 13 9 3 6 2 1     31 14
Drużyna 2 5 7 1 1
Suma 84 200:00 31/52 59.6 4/17 23.5 35/69 50.7 10/11 90.9 9 28 37 16 14 19 5 4 2 3 103