Stelmet Enea BC Zielona Góra
101 : 82 23:16 | 35:29 | 21:15 | 22:22
HydroTruck Radom
Etap II (1-6) - Kolejka X | 27.04.2014 20:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Dariusz Zapolski, Michał Chrakowiecki | Komisarz: Janusz Kotulski

Stelmet Zielona Góra

Trener: Mihailo Uvalin. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
11 Marcus Ginyard 17 25:574/5 80.03/4 75.07/9 77.8         1     1   1   16 4
13 Kamil Chanas 12 22:113/4 75.02/4 50.05/8 62.5   1 1 2 5 2 5 2 2     16 16
14 Adam Hrycaniuk 11 19:265/6 83.3   5/6 83.31/1 100.01 3 4 2 1 1         16 0
17 Christian Eyenga 6 08:203/4 75.00/1 0.03/5 60.00/1 0.01   1 1   1 2       3 9
18 Vladimir Dragičević 20 20:349/9 100.0   9/9 100.02/4 50.04 3 7 3 1 2 1 1 1   29 19
20 Maciej Kucharek 3 04:550/2 0.01/2 50.01/4 25.0   1   1     1 1       0 2
21 Craig Brackins 10 21:182/2 100.02/4 50.04/6 66.7     5 5 2 1     1     16 5
22 Mantas Cesnauskis 7 20:47   2/5 40.02/5 40.01/2 50.0  2 2 9 2 4 2 1     13 8
31 Marcin Sroka 2 13:471/3 33.30/3 0.01/6 16.7   2 1 3 2 2 1 1     1 1 12
35 Przemysław Zamojski 11 20:224/4 100.01/4 25.05/8 62.5     3 3 3 2 2   1     15 10
55 Łukasz Koszarek 2 22:231/1 100.00/2 0.01/3 33.3     3 3 6 4 1 2 2     9 10
Drużyna   3 3 1  
Suma 101 200:00 32/40 80 11/29 37.9 43/69 62.3 4/8 50 10 21 31 34 15 18 12 8 2 1 134  

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Marek Łukomski, Dawid Mazur

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Piotr Kardaś 5 20:02   1/5 20.01/5 20.02/2 100.0      1 2 3 1 1     2 -10
7 Kamil Michalski 0 03:11                                0 -2
8 Robert Witka 21 19:404/4 100.03/7 42.97/11 63.64/5 80.0  2 2   3 2 1       17 -8
9 Kamil Łączyński 6 21:350/1 0.02/5 40.02/6 33.3     3 3 4 3 2 3 1     7 -13
10 Łukasz Sobuta 5 18:022/3 66.7   2/3 66.71/2 50.02 1 3   3 1         6 -8
11 Korie Lucious 2 18:25         2/2 100.0  1 1 5 1 2 2       6 -6
13 Jakub Zalewski 6 16:473/3 100.00/2 0.03/5 60.0     2 2   2 1 1 1     6 -7
15 Łukasz Majewski 16 18:525/6 83.32/5 40.07/11 63.6     2 2   2 2 4       10 -9
24 Jakub Dłoniak 14 21:081/4 25.03/4 75.04/8 50.03/4 75.0  2 2 1 1 2 2 2     12 -10
32 Kim Adams 0 21:580/2 0.0   0/2 0.0     2 2 1     1 3   1 3 -11
35 Damian Jeszke 7 20:202/7 28.61/1 100.03/8 37.5   2 1 3 4 1       1 1 10 -11
Drużyna 2 1 3   1
Suma 82 200:00 17/30 56.7 12/29 41.4 29/59 49.2 12/15 80 4 16 20 16 18 15 15 8 1 2 79