Czarni Słupsk
73 : 77 19:18 | 15:19 | 20:20 | 19:20
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Etap II (1-6) - Kolejka IX | 23.04.2014 18:30
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Paweł Białas, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Maciej Kucharski

Energa Czarni Słupsk

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Śnieg 10 22:564/6 66.70/1 0.04/7 57.12/4 50.0  1 1 1 1 3 1 1     7 -1
6 Roderick Trice 20 26:114/8 50.03/6 50.07/14 50.03/4 75.03 3 6 4 3 4 3 1     20 -1
9 Wojciech Jakubiak DNP                                   
10 Jordan Hulls 0 18:430/7 0.00/1 0.00/8 0.0   1 1 2 2 1 1         -4 -8
13 Kacper Borowski 3 23:241/4 25.00/1 0.01/5 20.01/2 50.02 3 5   2 2 1 1 1 1 4 2
16 Szymon Długosz DNP                                   
22 Derrick Zimmerman 2 17:041/4 25.0   1/4 25.0   2 1 3 2 5 1 2 2     4 -3
23 Joseph Taylor 2 11:171/3 33.3   1/3 33.3     2 2 2 4 1 3   1   2 -2
24 Jarosław Mokros 6 31:480/2 0.01/6 16.71/8 12.53/6 50.03 3 6   4 4 1 3 1   5 -2
33 Karol Gruszecki 5 17:111/2 50.01/1 100.02/3 66.7         1 1 1         5 -4
41 Garrett Stutz 25 31:268/14 57.12/2 100.010/16 62.53/4 75.08 8 16   2 6 2 1     33 -1
Drużyna   2 2    
Suma 73 200:00 20/50 40 7/18 38.9 27/68 39.7 12/20 60 19 22 41 12 23 23 13 9 3 1 76  

Stelmet Zielona Góra

Trener: Mihailo Uvalin. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
11 Marcus Ginyard 10 24:383/5 60.01/3 33.34/8 50.01/1 100.0  2 2 1 1 3 1 3     11 4
13 Kamil Chanas 10 15:212/3 66.72/2 100.04/5 80.0   1 3 4   1 1   2     15 -1
14 Adam Hrycaniuk 6 18:343/6 50.0   3/6 50.00/1 0.04 1 5 1 4 4 1       7 7
17 Christian Eyenga 2 15:221/3 33.3   1/3 33.30/2 0.0  1 1 3 2 1         2 0
18 Vladimir Dragičević 10 24:305/10 50.00/1 0.05/11 45.50/1 0.02 3 5 1 4 2 4 2   1 7 -3
20 Maciej Kucharek DNP                                   
21 Craig Brackins 8 22:030/3 0.02/3 66.72/6 33.32/2 100.0  7 7     2 2     2 9 10
22 Mantas Cesnauskis 3 18:050/2 0.01/3 33.31/5 20.0     1 1 2 5       1   3 -1
31 Marcin Sroka 3 14:53   1/3 33.31/3 33.3   1   1   3 2   1     3 -6
35 Przemysław Zamojski 13 24:391/2 50.02/4 50.03/6 50.05/6 83.3  2 2 2 2 5 5       8 5
55 Łukasz Koszarek 12 21:553/5 60.01/3 33.34/8 50.03/3 100.02 2 4 7 1 3 4 1     16 5
Drużyna 2 2 4    
Suma 77 200:00 18/39 46.2 10/22 45.5 28/61 45.9 11/16 68.8 10 22 32 17 23 23 17 9 1 3 81