HydroTruck Radom
57 : 83 12:23 | 24:15 | 11:27 | 10:18
Czarni Słupsk
Etap II (1-6) - Kolejka VII | 16.04.2014 18:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Robert Mordal, Marcin Koralewski | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Marek Łukomski, Dawid Mazur

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Piotr Kardaś 0 14:080/3 0.0   0/3 0.0     1 1             1 -2 -7
7 Kamil Michalski 0 01:43                            1   1 -3
8 Robert Witka 3 30:550/2 0.01/3 33.31/5 20.0   1 4 5 2 3 3 2       4 -19
9 Kamil Łączyński 5 18:051/1 100.01/6 16.72/7 28.6     3 3 2 3 1 2       3 -22
10 Łukasz Sobuta 0 04:24            2   2       1       1 -9
11 Korie Lucious 27 27:035/8 62.54/9 44.49/17 52.95/6 83.31 2 3 1 3 6 4 1 1   20 -8
13 Jakub Zalewski 0 13:190/2 0.00/2 0.00/4 0.0           1         1 -4 -15
15 Łukasz Majewski 3 21:230/1 0.01/6 16.71/7 14.3     1 1 2 2 2 1 2     1 -22
24 Jakub Dłoniak 6 26:141/7 14.31/3 33.32/10 20.01/1 100.01 1 2   3 1   1     1 -9
32 Kim Adams 9 28:134/6 66.7   4/6 66.71/2 50.01 6 7   3 3 1 3   1 15 -12
35 Damian Jeszke 4 14:331/1 100.00/1 0.01/2 50.02/2 100.02 2 4   2 1         7 -4
Drużyna   5 5 1  
Suma 57 200:00 12/31 38.7 8/30 26.7 20/61 32.8 9/11 81.8 8 20 28 7 20 17 11 7 2 3 47  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Śnieg 4 16:542/4 50.0   2/4 50.0     1 1 3 2 1   1     7 7
6 Roderick Trice 14 17:172/5 40.02/3 66.74/8 50.04/7 57.11 3 4 1 2 6     1   13 1
9 Wojciech Jakubiak 0 01:430/1 0.0   0/1 0.0   1   1           1 1 1 3
10 Jordan Hulls 13 22:430/1 0.03/3 100.03/4 75.04/4 100.0  5 5 4   3 1 1     21 25
13 Kacper Borowski 5 20:492/3 66.70/3 0.02/6 33.31/2 50.0  2 2   2 2 2 1     1 12
16 Szymon Długosz 3 01:43   1/1 100.01/1 100.0                       3 3
22 Derrick Zimmerman 6 26:483/8 37.5   3/8 37.5   2 1 3 10 2 2 1     1 13 16
23 Joseph Taylor 4 19:052/4 50.00/1 0.02/5 40.0     10 10 1 2 3   1 1   14 15
24 Jarosław Mokros 5 25:171/1 100.01/2 50.02/3 66.7     2 2 2 4 1 4 1     5 15
33 Karol Gruszecki 19 26:461/5 20.05/8 62.56/13 46.22/2 100.0  2 2 1 1 1   1     16 22
41 Garrett Stutz 10 20:554/5 80.0   4/5 80.02/2 100.0  8 8 1 2 1 3 1     16 11
Drużyna 1   1   2
Suma 83 200:00 17/37 45.9 12/21 57.1 29/58 50 13/17 76.5 4 34 38 23 17 20 11 7 3 2 110