PGE Turów Zgorzelec
85 : 73 11:25 | 25:22 | 25:12 | 24:14
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Etap II (1-6) - Kolejka VI | 13.04.2014 20:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Marcin Kowalski, Dariusz Lenczowski | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

PGE Turów Zgorzelec

Trener: Miodrag Rajković. Asystenci: Piotr Ignatowicz, Edward Żak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Damian Kulig 4 18:491/2 50.00/3 0.01/5 20.02/3 66.72   2 1 2 3   1     3 6
8 Michał Chyliński 5 25:190/5 0.01/3 33.31/8 12.52/2 100.0      3 1     1     2 24
9 Jakub Karolak 5 04:561/1 100.01/2 50.02/3 66.7                       4 -6
11 Piotr Stelmach DNP                                   
12 Łukasz Wiśniewski 0 05:040/1 0.0   0/1 0.0   1 2 3   1   2       0 -8
13 Filip Dylewicz 19 30:295/9 55.63/5 60.08/14 57.1     8 8 1 3           22 4
14 Mike Taylor 15 25:035/9 55.61/4 25.06/13 46.22/2 100.0  2 2 2 2 5 3 2     11 2
15 Denis Krestinin 0 02:000/1 0.0   0/1 0.0           1           -1 -1
19 Uroš Nikolić 6 16:103/7 42.9   3/7 42.9   2 3 5   3       1 2 8 11
21 Tony Taylor 9 21:222/4 50.01/2 50.03/6 50.02/2 100.0  1 1 6 4 2   2     15 17
30 J.P. Prince 16 37:495/9 55.61/5 20.06/14 42.93/4 75.03 3 6 3 3 4 2 1 1   16 11
44 Ivan Žigeranović 6 12:593/3 100.0   3/3 100.00/1 0.02   2 2 4 4     1   10 0
Drużyna 2 3 5   1
Suma 85 200:00 25/51 49 8/24 33.3 33/75 44 11/14 78.6 10 19 29 18 24 18 7 7 3 2 90  

Stelmet Zielona Góra

Trener: Mihailo Uvalin. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Aaron Cel 7 21:333/3 100.00/1 0.03/4 75.01/2 50.0  2 2 2 1 2 1       8 -10
11 Marcus Ginyard 12 25:553/5 60.00/1 0.03/6 50.06/8 75.02 3 5   1 4 1 2   1 13 -9
13 Kamil Chanas 2 08:42         2/4 50.0          2         0 -4
14 Adam Hrycaniuk 4 09:002/2 100.0   2/2 100.0     2 2   5   1       5 5
17 Christian Eyenga 12 23:334/8 50.01/2 50.05/10 50.01/2 50.01 2 3 3 5 1 1   2 1 13 -5
18 Vladimir Dragičević 17 33:037/12 58.30/2 0.07/14 50.03/5 60.01 5 6 2 1 8 1 1     16 -6
20 Maciej Kucharek DNP                                   
22 Mantas Cesnauskis DNP                                   
31 Marcin Sroka 0 14:50   0/2 0.00/2 0.0     2 2     1   1     1 -13
35 Przemysław Zamojski 15 32:514/5 80.00/2 0.04/7 57.17/7 100.0  7 7 2 3 5 5     1 16 -11
55 Łukasz Koszarek 4 30:331/4 25.00/5 0.01/9 11.12/2 100.03 6 9 7 3 1 3       9 -7
Drużyna 2 2 4   1
Suma 73 200:00 24/39 61.5 1/15 6.7 25/54 46.3 22/30 73.3 7 29 36 16 19 24 13 4 2 3 81