Czarni Słupsk
76 : 83 22:8 | 22:25 | 15:16 | 12:22 | d: 5:12
HydroTruck Radom
Etap II (1-6) - Kolejka I | 26.03.2014 19:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Roman Putyra, Michał Proc | Komisarz: Maciej Kucharski

Energa Czarni Słupsk

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Śnieg 4 17:591/4 25.0   1/4 25.02/2 100.01   1 1 4 2 1       2 -16
5 Michał Nowakowski 6 37:062/5 40.00/2 0.02/7 28.62/2 100.0  2 2 2 2 2 3       2 -1
6 Roderick Trice 5 28:022/6 33.3   2/6 33.31/2 50.02 5 7 2 2 3   1 1   11 3
10 Jordan Hulls 15 24:033/5 60.03/8 37.56/13 46.2         1 2 1 2 3     10 -18
13 Kacper Borowski DNP                                   
16 Szymon Długosz DNP                                   
20 Mateusz Jarmakowicz 2 07:541/2 50.0   1/2 50.0   2 2 4   1   2       3 -6
22 Derrick Zimmerman 10 27:014/7 57.1   4/7 57.12/2 100.01 2 3 4 4 2 3 2     13 9
23 Joseph Taylor 4 13:572/5 40.0   2/5 40.0   1 2 3 1 3   1       4 -11
24 Jarosław Mokros 14 34:472/3 66.73/7 42.95/10 50.01/1 100.0  3 3 2 3 3 3 1     12 -2
33 Karol Gruszecki 2 06:461/1 100.0   1/1 100.0           2 2         2 -1
41 Garrett Stutz 14 27:255/9 55.6   5/9 55.64/4 100.02 12 14 3 1 5 2 1     26 8
Drużyna 2 1 3   2
Suma 76 225:00 23/47 48.9 6/17 35.3 29/64 45.3 12/13 92.3 9 28 37 16 24 20 17 8 1   85  

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Marek Łukomski, Dawid Mazur

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Piotr Kardaś 0 05:48                        1       -1 1
6 Hubert Radke 7 14:133/4 75.00/2 0.03/6 50.01/2 50.02 3 5   2 1 2 1     7 -17
8 Robert Witka 8 36:481/1 100.02/7 28.63/8 37.5     2 2 2 2 2 3 1     5 8
9 Kamil Łączyński 10 23:322/2 100.00/2 0.02/4 50.06/7 85.7  1 1 8 5 4 3 1     14 9
11 Korie Lucious 11 28:032/10 20.02/2 100.04/12 33.31/2 50.01 1 2 2   5 2 1   1 5 1
13 Jakub Zalewski 5 26:580/2 0.01/2 50.01/4 25.02/4 50.0  1 1 2 2 4         3 15
15 Łukasz Majewski 21 34:501/3 33.35/11 45.56/14 42.94/6 66.7  5 5   3 4 3 2     15 4
24 Jakub Dłoniak 17 35:063/6 50.03/3 100.06/9 66.72/3 66.7  3 3 2 3 3 1 1     18 8
32 Kim Adams 4 19:421/3 33.3   1/3 33.32/2 100.03 4 7 2 3 1 1 2     12 6
41 Kirk Archibeque DNP                                   
Drużyna 2 5 7    
Suma 83 225:00 13/31 41.9 13/29 44.8 26/60 43.3 18/26 69.2 6 20 26 18 20 24 16 9   1 78