ZKS Stal Stalowa Wola
41 : 97 9:35 | 12:25 | 8:17 | 12:20
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Półfinały - Grupa I | 21.02.2014 18:30
Sędziowie: Dariusz Nejman, Paweł Wasielewski | Komisarz: Przemysław Lipka

Stal Stalowa Wola

Trener: Bogdan Pamuła. Asystent: Robert Grzyb

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Bartłomiej Pelc DNP                                   
6 Krzysztof Kiec DNP                                   
7 Maciej Pietras 10 32:282/7 28.62/3 66.74/10 40.0   1 2 3 1 1   7     1 1 -48
8 Damian Szóstka 6 29:293/7 42.90/2 0.03/9 33.3     3 3   2 2 8 2 1 1 -2 -38
9 Sebastian Kułaga 4 26:091/2 50.0   1/2 50.02/2 100.0  3 3 1 4 5 1 2     8 -42
11 Marcin Bandyga 2 28:211/4 25.0   1/4 25.0   1 2 3   1   2 4     4 -36
12 Oskar Łoszczyk 11 31:474/10 40.01/1 100.05/11 45.5   2 3 5 1 1   8 1     4 -34
13 Tomasz Pawlus 0 13:050/3 0.0   0/3 0.0   2 2 4   1           1 -27
14 Dawid Zaguła 2 23:011/8 12.50/2 0.01/10 10.0   1 1 2   4 3 5   1 2 -9 -40
15 Karol Małachowicz 6 15:403/7 42.90/1 0.03/8 37.5   1 1 2 1     1       3 -15
Drużyna 2 2 4   1
Suma 41 200:00 15/48 31.3 3/9 33.3 18/57 31.6 2/2 100 10 19 29 4 14 10 33 9 2 4 10  

Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

Trener: Bogusław Onufrowicz. Asystent: Artur Cielma

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Olaf Milej 4 12:052/3 66.70/1 0.02/4 50.0             1   2     4 12
5 Jakub Der 11 11:045/8 62.50/2 0.05/10 50.01/2 50.0          2 2 1   1 4 9
6 Artur Suchodolski 1 14:120/1 0.00/2 0.00/3 0.01/2 50.01 1 2 1 2 1     1   1 22
7 Marek Zywert 4 13:432/3 66.70/1 0.02/4 50.0     2 2       2 2 1   5 8
8 Filip Przybylski 9 26:443/9 33.31/1 100.04/10 40.0   2 6 8 3 1 2 2 1     13 30
9 Radosław Trubacz 16 16:514/5 80.02/4 50.06/9 66.72/2 100.0  3 3     2 1 3     18 35
10 Adrian Krawczyk 8 26:264/6 66.70/1 0.04/7 57.10/2 0.02 4 6 7 2 2 3 5     18 34
12 Szymon Chorągwicki 6 14:183/7 42.9   3/7 42.9   5 2 7   1   2       7 18
13 Bartosz Chołuj 7 13:012/4 50.01/1 100.03/5 60.00/1 0.0  3 3 1   1   1     9 22
15 Marcel Ponitka 20 22:006/8 75.02/3 66.78/11 72.72/2 100.02 1 3 4 3 1 3 7     28 38
21 Paweł Jasnos 6 16:023/4 75.0   3/4 75.0   2 5 7 1 1     1 2   16 30
33 Nikodem Sirijatowicz 5 13:342/2 100.00/2 0.02/4 50.01/1 100.0  2 2 2   2 3 1     5 22
Drużyna 5   5    
Suma 97 200:00 36/60 60 6/18 33.3 42/78 53.8 7/12 58.3 19 29 48 19 10 14 18 24 4 1 128