Wybrzeże Korsarz Gdańsk
41 : 81 4:25 | 10:18 | 16:17 | 11:21
SKM Muszkieterowie Nowa Sól
Etap I - Kolejka XI | 02.03.2014 17:00
Sędziowie: Filip Wudecki, Piotr Hołowczyc | Komisarz: Andrzej Przechowski

Wybrzeże Korsarz Gdańsk

Trener: Andrzej Kwaśniewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Mikołaj Konopa 0 05:550/1 0.00/1 0.00/2 0.0         1     2     1 -3 -9
5 Piotr Prokurat 4 18:131/1 100.00/1 0.01/2 50.02/2 100.0  1 1   5 2 4       0 -7
6 Marcin Wyganowski 0 04:200/2 0.0   0/2 0.0               1       -3 -6
7 Tomasz Dylicki 10 29:495/10 50.0   5/10 50.0   1 5 6   2 1 10 2 1   4 -31
9 Tomasz Budzisz 2 04:321/1 100.0   1/1 100.0         1 1           3 -4
10 Marcin Skiba 13 35:515/7 71.41/5 20.06/12 50.0   2 6 8 1 1 3 16 2     2 -36
11 Paweł Ossowski 4 20:342/6 33.3   2/6 33.30/2 0.03 3 6     2 3 2   1 3 -31
12 Jakub Silarski 2 28:061/5 20.0   1/5 20.0   1 3 4       2 3     3 -23
13 Wiktor Czyżewski DNP                                   
14 Adam Szurzyński 0 26:220/3 0.00/1 0.00/4 0.0   2 3 5       3       -2 -40
15 Mikołaj Walkowiak 0 02:09                                0 1
17 Michał Ziębiński 6 24:093/4 75.00/1 0.03/5 60.00/1 0.01 7 8 1 3 2 3 1 1   11 -14
Drużyna 1 1 2    
Suma 41 200:00 18/40 45 1/9 11.1 19/49 38.8 2/5 40 10 28 38 4 12 10 44 10 2 2 18  

SKM Muszkieterowie Nowa Sól

Trener: Bogusław Onufrowicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Jakub Der 18 26:136/10 60.02/6 33.38/16 50.0   1 1 2 3 2 1 4 2     13 15
6 Artur Suchodolski 4 17:582/3 66.7   2/3 66.7   1 1 2 1       3 1   10 20
7 Marcin Chodkiewicz 0 02:590/1 0.0   0/1 0.0     1 1               0 7
8 Filip Przybylski 4 18:222/4 50.00/1 0.02/5 40.0   3 1 4 3   2 1 4     11 28
9 Radosław Trubacz 14 22:015/10 50.01/4 25.06/14 42.91/2 50.03 2 5 1 1 2   2     13 28
10 Mariusz Matczak 0 01:190/1 0.0   0/1 0.0           1 1   1   1 0 0
11 Adam Stefanowicz 13 15:085/9 55.61/3 33.36/12 50.0   3 3 6 1   1 4 6     16 29
12 Szymon Chorągwicki 6 20:553/5 60.0   3/5 60.0   2   2   1           6 14
15 Marcel Ponitka 10 24:083/7 42.91/7 14.34/14 28.61/2 50.02 3 5 5 2 3 1 6   1 14 17
21 Paweł Jasnos 0 14:190/1 0.0   0/1 0.0   1 1 2 1     1       1 9
33 Nikodem Sirijatowicz 8 19:334/5 80.00/2 0.04/7 57.10/1 0.01 5 6 2 2 2 4 1 1   10 22
34 Zyndram Mehmeti 4 17:052/4 50.00/1 0.02/5 40.0           1   2 3     2 11
Drużyna 1 2 3    
Suma 81 200:00 32/60 53.3 5/24 20.8 37/84 44 2/5 40 17 18 35 17 10 12 17 28 2 2 96