Czarni Słupsk
77 : 63 21:4 | 15:18 | 19:21 | 22:20
Siarka Tarnobrzeg
Etap I - Kolejka XXII | 19.03.2014 20:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Karol Nowak, Mariusz Nawrocki | Komisarz: Ryszard Łabędź

Energa Czarni Słupsk

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Śnieg 14 21:525/7 71.4   5/7 71.44/4 100.0      4 1 2 2 1     15 2
5 Michał Nowakowski 3 27:090/3 0.01/2 50.01/5 20.0   1 4 5   5 1 5       -1 0
6 Roderick Trice 23 30:197/12 58.33/5 60.010/17 58.8   1 5 6   1 1 1 1     22 18
9 Wojciech Jakubiak 0 01:08   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -2
10 Jordan Hulls 4 19:132/2 100.0   2/2 100.0   1 2 3 5 2   2       10 2
13 Kacper Borowski DNP                                   
20 Mateusz Jarmakowicz 11 21:032/5 40.02/2 100.04/7 57.11/2 50.0  1 1 1 3 1 1       8 7
22 Derrick Zimmerman 2 18:081/2 50.0   1/2 50.0     6 6 5 3 1 3 1 1   11 12
23 Joseph Taylor 0 02:21              1 1               1 0
24 Jarosław Mokros 7 20:013/4 75.00/2 0.03/6 50.01/1 100.01 4 5   1 1 1     1 8 7
33 Karol Gruszecki 0 09:19   0/2 0.00/2 0.0     1 1 1   1 1       -1 3
41 Garrett Stutz 13 29:274/10 40.0   4/10 40.05/8 62.57 8 15 3 2 5 2 1 1 1 22 21
Drużyna   2 2    
Suma 77 200:00 24/45 53.3 6/14 42.9 30/59 50.8 11/15 73.3 11 32 43 19 18 13 18 4 2 2 94  

Stabill Jezioro Tarnobrzeg

Trener: Dariusz Szczubiał. Asystenci: Arkadiusz Papka, Michał Stępień

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Andrew Fitzgerald 6 28:331/4 25.01/6 16.72/10 20.01/2 50.0  3 3 1 2 2 2       -1 -5
5 Marcin Nowakowski DNP                                   
6 Krzysztof Krajniewski 10 36:282/4 50.02/5 40.04/9 44.4   1 1 2   1 2 1 4     10 -9
7 Nicchaeus Doaks 6 11:273/7 42.9   3/7 42.90/2 0.03   3   1 1 1     1 2 -9
9 Chaisson Allen 19 29:342/4 50.04/8 50.06/12 50.03/5 60.01 4 5 4 2 6 3 1     18 -8
10 Reggie Hamilton 6 16:490/2 0.02/7 28.62/9 22.2     1 1 2 2 3 1 1   1 2 -11
11 Piotr Pandura 3 12:48   1/1 100.01/1 100.0           1     1     4 0
14 Jakub Patoka DNP                                   
15 Szymon Łukasiak 6 30:443/10 30.0   3/10 30.0     3 3 1 1 1     1   4 -19
16 Piotr Pyszniak DNP                                   
18 Kevin Goffney 7 33:373/6 50.00/3 0.03/9 33.31/2 50.04 4 8 4 3 3 3 3 1   13 -9
Drużyna 3 1 4   1
Suma 63 200:00 14/37 37.8 10/30 33.3 24/67 35.8 5/11 45.5 9 16 25 12 13 18 11 10 2 2 52