Asseco Arka Gdynia
56 : 67 18:18 | 11:14 | 11:25 | 16:10
Czarni Słupsk
Etap I - Kolejka XVII | 01.02.2014 18:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Dariusz Zapolski, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Jarosław Nowak

Asseco Arka Gdynia

Trener: David Dedek. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Ovidijus Galdikas 14 26:113/5 60.0   3/5 60.08/10 80.02 6 8   4 7 1   2   19 -6
6 Mateusz Żołnierewicz DNP                                   
7 Sebastian Kowalczyk 0 17:000/1 0.00/2 0.00/3 0.0     1 1   2 1 2 1     -3 -7
8 Filip Matczak 7 17:362/4 50.01/3 33.33/7 42.9   1 2 3 1 1     1     8 4
9 Łukasz Seweryn 6 30:460/1 0.02/7 28.62/8 25.0     4 4 1 3   1       4 -4
12 Fiodor Dmitriew 10 34:471/3 33.32/9 22.23/12 25.02/4 50.02 1 3 6 5 4   1     9 -2
15 Przemysław Frasunkiewicz 0 15:35   0/4 0.00/4 0.0     1 1   2   1       -4 -17
19 Roman Szymański 1 11:19         1/2 50.01   1 1 2 3         2 0
20 Piotr Szczotka 0 19:430/2 0.00/3 0.00/5 0.0   1 1 2 2 2   2     1 -3 -15
22 A.J. Walton 18 27:035/12 41.71/3 33.36/15 40.05/6 83.3  7 7 4 2 9 3 2     18 -8
Drużyna 2 4 6   1
Suma 56 200:00 11/28 39.3 6/31 19.4 17/59 28.8 16/22 72.7 7 23 30 15 23 24 10 5 2 1 50  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Śnieg 2 17:031/3 33.3   1/3 33.3         1 4   2       -1 2
5 Michał Nowakowski 5 21:551/3 33.31/2 50.02/5 40.0   1 1 2   5 1         4 14
6 Roderick Trice 20 25:167/9 77.82/3 66.79/12 75.0   1 4 5 2 2 2 3       21 16
7 Marcin Dutkiewicz 11 31:380/2 0.03/3 100.03/5 60.02/3 66.7  7 7     3 2 2     15 8
10 Jordan Hulls 0 14:500/1 0.00/4 0.00/5 0.0     1 1 2 2     1   1 -1 -3
13 Kacper Borowski DNP                                   
16 Szymon Długosz DNP                                   
20 Mateusz Jarmakowicz 0 13:160/3 0.00/3 0.00/6 0.00/2 0.0  1 1 2 2 1   1   1 -4 0
22 Derrick Zimmerman 3 22:571/6 16.7   1/6 16.71/2 50.01 4 5 8 2 4 1 1     10 9
23 Joseph Taylor 6 19:323/5 60.0   3/5 60.0     5 5   3 1   1 1   11 10
24 Jarosław Mokros 9 13:110/1 0.02/4 50.02/5 40.03/4 75.01   1   1 5   1     7 0
41 Garrett Stutz 11 20:225/7 71.4   5/7 71.41/3 33.32 6 8   3 6 2       13 -1
Drużyna 2 5 7   1
Suma 67 200:00 18/40 45 8/19 42.1 26/59 44.1 7/14 50 6 29 35 15 24 23 10 7 1 2 75