Stelmet Enea BC Zielona Góra
91 : 89 28:15 | 10:15 | 33:20 | 20:39
HydroTruck Radom
Etap I - Kolejka XVI | 25.01.2014 18:00
Sędziowie: Marcin Kowalski, Michał Chrakowiecki, Marek Czernek | Komisarz: Eugeniusz Torchała

Stelmet Zielona Góra

Trener: Mihailo Uvalin. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Aaron Cel 7 27:321/1 100.01/2 50.02/3 66.72/2 100.01 3 4 2 4 1   2     14 20
11 Erving Walker 0 03:070/1 0.0   0/1 0.0     1 1       1       -1 -5
13 Kamil Chanas 15 26:004/6 66.72/4 50.06/10 60.01/1 100.01 3 4   3 2 1     1 14 0
14 Adam Hrycaniuk 2 11:251/3 33.3   1/3 33.3   1 2 3   2 2 1       2 -11
17 Christian Eyenga 19 31:536/9 66.71/3 33.37/12 58.34/5 80.03 4 7 2 2 4 2 3 1   24 20
18 Vladimir Dragičević 16 28:354/5 80.02/2 100.06/7 85.72/4 50.01 1 2 2 4 3 2   4   19 13
20 Maciej Kucharek 0 02:21   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -7
21 Craig Brackins 3 12:281/2 50.00/2 0.01/4 25.01/1 100.01 2 3     1         3 -18
22 Mantas Cesnauskis 2 09:041/2 50.0   1/2 50.0           1   2 1     0 -8
31 Marcin Sroka 4 15:430/1 0.00/1 0.00/2 0.04/5 80.0        1 2 2       -1 -4
55 Łukasz Koszarek 23 31:523/6 50.02/9 22.25/15 33.311/11 100.0  3 3 12 4 8 1 1     28 10
Drużyna         2
Suma 91 200:00 21/36 58.3 8/24 33.3 29/60 48.3 25/29 86.2 8 19 27 18 22 23 12 7 5 1 101  

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Marek Łukomski, Dawid Mazur

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Piotr Kardaś 0 02:18                                0 0
6 Hubert Radke 5 08:591/2 50.01/1 100.02/3 66.7     1 1 1 1   1       5 7
8 Robert Witka 2 19:181/2 50.00/1 0.01/3 33.3     3 3       1       2 -33
9 Kamil Łączyński 2 18:041/3 33.3   1/3 33.3   2 1 3 7 3 1 1 1   2 10 -10
11 Korie Lucious 24 23:513/7 42.93/8 37.56/15 40.09/10 90.02 4 6 4 5 5 8 2     18 2
13 Jakub Zalewski 10 17:022/4 50.02/2 100.04/6 66.7         4 2   1 1   1 12 26
15 Łukasz Majewski 4 19:201/3 33.30/1 0.01/4 25.02/3 66.71 1 2   1 3   1   1 3 -17
24 Jakub Dłoniak 6 19:150/4 0.01/5 20.01/9 11.13/3 100.0        3 3 1 2     -1 -22
32 Kim Adams 8 17:473/4 75.0   3/4 75.02/4 50.01 5 6 1 3 3   3 1   16 29
35 Damian Jeszke 7 20:102/3 66.71/2 50.03/5 60.0     2 2   2 1 1       6 19
41 Kirk Archibeque 21 33:567/11 63.6   7/11 63.67/8 87.57 5 12 1 4 5 2     1 27 -11
Drużyna 2 1 3   2
Suma 89 200:00 21/43 48.8 8/20 40 29/63 46 23/28 82.1 13 22 35 18 24 21 16 10 1 5 98