78 : 67 25:9 | 21:19 | 16:21 | 16:18
Czarni Słupsk
Etap I - Kolejka IX | 08.12.2013 20:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Dariusz Zapolski, Krzysztof Tuński | Komisarz: Ryszard Jabłoński

AZS Koszalin

Trener: Gašper Okorn. Asystent: Igor Milicic

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Zbigniew Białek 5 18:341/1 100.01/4 25.02/5 40.0     1 1 1   1 3 1     2 1
8 Dragan Labović 10 20:541/3 33.32/4 50.03/7 42.92/2 100.02 4 6   2 3 2 1   1 11 8
9 Piotr Dąbrowski 2 15:361/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1 1 2   2     1     4 13
10 Oded Brandwein 18 23:363/4 75.01/2 50.04/6 66.79/9 100.0  1 1 3 2 10 1       19 14
11 Bartłomiej Wołoszyn 9 14:561/1 100.01/2 50.02/3 66.74/4 100.0        4 2   1     9 1
20 Rafał Bigus DNP                                   
21 Maciej Raczyński DNP                                   
22 Sek Henry 9 34:193/8 37.51/2 50.04/10 40.0         2 1 1 4 1     2 6
24 LaceDarius Dunn 4 22:051/5 20.00/2 0.01/7 14.32/2 100.0  3 3 5 4 2 3 3 1 1 7 2
25 Raymond Sykes 13 27:586/10 60.0   6/10 60.01/4 25.02 8 10   3 3 2   3   17 15
34 Darrell Harris 8 12:023/3 100.0   3/3 100.02/2 100.01 4 5   2 1 1 1     13 -4
55 Artur Mielczarek 0 10:000/1 0.0   0/1 0.0   1 2 3   1           2 -1
Drużyna 1 3 4   1
Suma 78 200:00 20/37 54.1 6/17 35.3 26/54 48.1 20/23 87 7 24 31 11 21 23 16 9 4 2 86  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Śnieg 0 09:460/2 0.0   0/2 0.0     1 1 2 2 2 3 1     -1 -13
5 Michał Nowakowski 8 28:142/6 33.31/4 25.03/10 30.01/2 50.01 3 4 1 4 1 2       3 0
6 Roderick Trice 7 24:122/7 28.61/3 33.33/10 30.0   1 3 4 2 1   1     1 5 1
7 Marcin Dutkiewicz 10 30:501/1 100.02/3 66.73/4 75.02/2 100.02 1 3   4 3 1 1 1   13 -9
10 Jordan Hulls 22 31:155/8 62.54/8 50.09/16 56.3     1 1 4 4 4 4 2     18 -2
13 Kacper Borowski 1 12:420/1 0.0   0/1 0.01/2 50.02 1 3   3 1   1 1 1 4 -1
14 Michał Jankowski 3 14:471/1 100.00/2 0.01/3 33.31/1 100.0  1 1   2 1   2     4 -8
16 Szymon Długosz DNP                                   
20 Mateusz Jarmakowicz 0 06:270/2 0.00/1 0.00/3 0.0     1 1     1   1   1 -1 -7
24 Jarosław Mokros 4 09:101/2 50.0   1/2 50.02/4 50.01 2 3   3 4   1     5 -2
41 Garrett Stutz 12 16:475/12 41.7   5/12 41.72/3 66.75 2 7   1 3 3       8 -7
44 Keith Wright 0 15:500/6 0.0   0/6 0.0   4 2 6 1   1 2     1 -1 -7
Drużyna 3 1 4   1
Suma 67 200:00 17/48 35.4 8/21 38.1 25/69 36.2 9/14 64.3 16 18 34 10 24 21 16 9 2 4 57