HydroTruck Radom
83 : 65 19:19 | 27:13 | 22:17 | 15:16
WKS Śląsk Wrocław
Etap I - Kolejka VI | 15.11.2013 17:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Damian Ottenburger, Bartosz Puzoń | Komisarz: Krzysztof Koralewski

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Marek Łukomski, Dawid Mazur

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Piotr Kardaś 0 02:430/1 0.0   0/1 0.0                       -1 2
6 Hubert Radke 0 00:16                                0 -3
9 Kamil Łączyński 2 25:001/1 100.00/2 0.01/3 33.3   1 6 7 8 3 2 2 1     14 18
10 Łukasz Sobuta 0 01:48                      1         0 -2
11 Korie Lucious 16 23:322/5 40.03/5 60.05/10 50.03/4 75.01   1 6 2 4 1       16 7
13 Jakub Zalewski 0 01:40                    1           0 -4
15 Łukasz Majewski 7 18:491/5 20.01/3 33.32/8 25.02/2 100.04 2 6 1 1 1   1 1   10 0
24 Jakub Dłoniak 14 27:475/7 71.41/5 20.06/12 50.01/1 100.0  2 2   4 3   2     12 15
32 Kim Adams 4 27:012/2 100.0   2/2 100.00/2 0.03 3 6 9 1 2 1 2     18 26
35 Damian Jeszke 5 12:071/2 50.01/1 100.02/3 66.7     1 1   1   1       4 3
41 Kirk Archibeque 16 32:047/10 70.0   7/10 70.02/4 50.03 5 8   3 4 1   2 1 20 15
42 Elijah Johnson 19 27:133/6 50.04/7 57.17/13 53.81/2 50.0  2 2   3 2 3 1     12 13
Drużyna 1 3 4    
Suma 83 200:00 22/39 56.4 10/23 43.5 32/62 51.6 9/15 60 12 21 33 24 19 19 9 7 3 1 105  

WKS Śląsk Wrocław

Trener: Milivoje Lazić. Asystenci: Jerzy Chudeusz, Jacek Kolis, Adam Omelan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Dominique Johnson 10 23:292/4 50.01/3 33.33/7 42.93/4 75.01 2 3 1 1 6 1 1     9 -15
6 Robert Skibniewski 3 23:17   1/2 50.01/2 50.0     3 3 2 4 2 3       4 -18
7 Krzysztof Sulima 0 14:300/4 0.0   0/4 0.0   3 4 7 4 4 1 1 1     7 3
8 Radosław Hyży 2 10:321/1 100.0   1/1 100.0     1 1               3 -6
10 Danny Gibson 8 30:571/3 33.32/6 33.33/9 33.30/1 0.01 1 2 1 1 3 2     1 2 -10
11 Nikola Malešević 11 22:342/6 33.32/4 50.04/10 40.01/2 50.04 2 6 2 1 3   2     14 -9
12 Adrian Mroczek-Truskowski DNP                                   
14 Jakub Parzeński 2 06:451/3 33.30/1 0.01/4 25.0   1   1   2   1     1 -1 -4
15 Michał Gabiński 5 22:451/3 33.31/2 50.02/5 40.0     2 2   2   2 1 1   4 -11
20 Kevin Thompson 6 20:543/7 42.9   3/7 42.9   3 4 7 1 3 1 4       6 -20
21 Paweł Kikowski 18 24:174/4 100.02/6 33.36/10 60.04/4 100.0  2 2 2 1 3 2 1     17 0
Drużyna 1   1   1
Suma 65 200:00 15/35 42.9 9/24 37.5 24/59 40.7 8/11 72.7 13 21 34 13 19 19 16 6 1 2 65