HydroTruck Radom
57 : 87 9:28 | 21:16 | 15:19 | 12:24
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Etap I - Kolejka V | 11.11.2013 17:00
Sędziowie: Dariusz Szczerba, Dariusz Zapolski, Mariusz Nawrocki | Komisarz: Janusz Kotulski

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Marek Łukomski, Dawid Mazur

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Piotr Kardaś 2 07:471/1 100.00/1 0.01/2 50.0         1       1     3 -5
6 Hubert Radke 0 16:070/3 0.00/1 0.00/4 0.0     2 2 1 3           -1 -23
8 Robert Witka DNP                                   
9 Kamil Łączyński 3 21:151/2 50.00/4 0.01/6 16.71/2 50.0  1 1 1 2 4 1 1     -1 -13
11 Korie Lucious 4 22:542/7 28.60/3 0.02/10 20.0   1 2 3 2 1   3 1   1 -1 -28
13 Jakub Zalewski 3 09:27   1/1 100.01/1 100.0           1           3 -12
15 Łukasz Majewski 7 24:511/4 25.01/3 33.32/7 28.62/2 100.0  1 1 2 4 1 2 2     5 -18
24 Jakub Dłoniak 5 17:102/3 66.70/4 0.02/7 28.61/1 100.01   1 1 1 2 1       1 -34
32 Kim Adams 2 22:451/2 50.0   1/2 50.0   2 2 4 1 5 2 3 1   1 4 -10
35 Damian Jeszke 2 13:101/2 50.00/2 0.01/4 25.0     2 2       1       0 -7
41 Kirk Archibeque 16 24:503/6 50.0   3/6 50.010/12 83.3  3 3   5 6 2 2 1 2 15 -5
42 Elijah Johnson 13 19:445/6 83.30/4 0.05/10 50.03/3 100.0  3 3 5 5 4 1 4     19 5
Drużyna 1 3 4    
Suma 57 200:00 17/36 47.2 2/23 8.7 19/59 32.2 17/20 85 4 16 20 14 27 19 14 12 1 4 47  

Stelmet Zielona Góra

Trener: Mihailo Uvalin. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Aaron Cel 10 17:502/2 100.02/4 50.04/6 66.7     4 4   1 2 1   1   12 1
11 Erving Walker 11 21:233/3 100.00/2 0.03/5 60.05/6 83.3  5 5 5 2 7 2 2     18 23
12 David Barlow DNP                                   
13 Kamil Chanas 14 12:004/5 80.02/2 100.06/7 85.7     2 2 1 1     1     17 17
14 Adam Hrycaniuk 3 19:281/4 25.0   1/4 25.01/2 50.03 4 7   2 2 2       4 26
17 Christian Eyenga 6 16:061/1 100.0   1/1 100.04/6 66.7  4 4 2 3 3 5   1   6 11
18 Vladimir Dragičević 9 17:524/5 80.0   4/5 80.01/2 50.0  2 2 1 4 3 1   1   10 0
20 Maciej Kucharek 5 09:142/2 100.00/1 0.02/3 66.71/2 50.0  2 2 2 1 1 1       6 0
21 Craig Brackins 14 24:503/3 100.02/5 40.05/8 62.52/2 100.02 2 4 2 1 2 1   1   17 33
31 Marcin Sroka 5 19:512/6 33.30/2 0.02/8 25.01/1 100.02 5 7   2 1   1     7 21
35 Przemysław Zamojski 10 22:441/2 50.01/3 33.32/5 40.05/6 83.3  3 3 3 1 4 3       9 11
55 Łukasz Koszarek 0 18:420/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1 1 2 3 1 1 3 1   1 0 7
Drużyna   2 2    
Suma 87 200:00 23/35 65.7 7/20 35 30/55 54.5 20/27 74.1 8 34 42 19 19 26 19 5 4 1 106