Czarni Słupsk
73 : 63 17:15 | 14:23 | 19:9 | 23:16
HydroTruck Radom
Etap I - Kolejka IV | 02.11.2013 19:00
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Mariusz Adameczek, Sławomir Moszakowski | Komisarz: Ryszard Jabłoński

Energa Czarni Słupsk

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Śnieg 5 20:272/8 25.0   2/8 25.01/2 50.0  2 2 6   2 3       3 -8
5 Michał Nowakowski 11 26:165/9 55.6   5/9 55.61/1 100.01 2 3   3 2         10 8
6 Roderick Trice 14 30:174/10 40.02/3 66.76/13 46.2   1 5 6 3 3 4 2 4     18 9
7 Marcin Dutkiewicz 8 28:270/2 0.02/4 50.02/6 33.32/2 100.0  3 3 2 3 1 1 1     9 17
10 Jordan Hulls 5 19:331/1 100.01/4 25.02/5 40.0     3 3 2 1   2       5 18
13 Kacper Borowski 0 00:59                                0 -2
14 Michał Jankowski 0 14:390/2 0.00/2 0.00/4 0.0     2 2 2 4   1       -1 5
16 Szymon Długosz 0 00:29                                0 -3
20 Mateusz Jarmakowicz 5 12:451/1 100.0   1/1 100.03/4 75.01 1 2 1   2 1       6 4
24 Jarosław Mokros 0 06:37              1 1 2 1 2         3 -11
41 Garrett Stutz 16 19:556/10 60.0   6/10 60.04/4 100.02 7 9   1 4 1 1     21 7
44 Keith Wright 9 19:363/6 50.0   3/6 50.03/5 60.02 3 5   2 5 1   3   11 6
Drużyna   3 3    
Suma 73 200:00 22/49 44.9 5/13 38.5 27/62 43.5 14/18 77.8 7 29 36 18 18 22 12 6 3   85  

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Marek Łukomski, Dawid Mazur

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Piotr Kardaś 0 00:20                  1             1 2
6 Hubert Radke 0 05:180/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1     1 1 1     -1 -8
8 Robert Witka 7 26:062/2 100.01/4 25.03/6 50.0     8 8   4   3 1     10 -8
9 Kamil Łączyński 18 29:302/4 50.03/5 60.05/9 55.65/6 83.33 1 4 2 5 10 2 3     20 6
11 Korie Lucious 8 24:351/4 25.02/7 28.63/11 27.3               2 1     -1 -14
13 Jakub Zalewski 0 00:59                    1           0 -3
15 Łukasz Majewski 0 26:41   0/1 0.00/1 0.0     5 5 4 3 1         8 -5
24 Jakub Dłoniak 5 18:332/6 33.30/1 0.02/7 28.61/2 50.02 1 3     2   1     3 -8
32 Kim Adams 8 13:144/4 100.0   4/4 100.00/2 0.02 4 6   2 1   1     13 3
35 Damian Jeszke 3 06:250/1 0.01/1 100.01/2 50.0           1     1     3 2
41 Kirk Archibeque 8 23:563/10 30.0   3/10 30.02/2 100.01 2 3 1 4 1 2     2 3 -6
42 Elijah Johnson 6 24:231/6 16.71/2 50.02/8 25.01/2 50.01 3 4   2 2 2     1 1 -11
Drużyna   4 4   2
Suma 63 200:00 15/38 39.5 8/22 36.4 23/60 38.3 9/14 64.3 9 25 34 8 22 18 12 9   3 60