Stelmet Enea BC Zielona Góra
105 : 76 26:21 | 31:22 | 29:11 | 19:22
Etap I - Kolejka IV | 04.11.2013 19:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Robert Mordal, Marek Czernek | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

Stelmet Zielona Góra

Trener: Mihailo Uvalin. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Aaron Cel 2 13:381/2 50.00/2 0.01/4 25.0     3 3   1   1   1   2 3
11 Erving Walker 11 17:043/5 60.01/3 33.34/8 50.02/2 100.0      6 3 4 2       11 11
12 David Barlow 0 08:05              1 1 1 2           2 4
13 Kamil Chanas 4 06:232/4 50.00/2 0.02/6 33.3   2   2               2 -3
14 Adam Hrycaniuk 6 12:592/4 50.0   2/4 50.02/2 100.01 2 3   1 2 2       5 11
17 Christian Eyenga 15 22:575/8 62.51/2 50.06/10 60.02/2 100.01 6 7 4 3 3 2 1     21 25
18 Vladimir Dragičević 13 23:356/9 66.7   6/9 66.71/4 25.02 7 9 2 2 2 1 1 2 2 20 20
20 Maciej Kucharek 4 10:002/2 100.0   2/2 100.0   1 1 2   1   1       5 -3
21 Craig Brackins 13 18:175/9 55.61/1 100.06/10 60.0   1 3 4   1           13 22
31 Marcin Sroka 6 17:030/1 0.02/4 50.02/5 40.0   1   1 1 1 1   1     6 4
35 Przemysław Zamojski 26 25:095/5 100.05/6 83.310/11 90.91/1 100.01 1 2 3 1 4 1 3     32 31
55 Łukasz Koszarek 5 24:501/2 50.01/3 33.32/5 40.0   1   1 7 1 1 2 1     9 20
Drużyna 1   1 1  
Suma 105 200:00 32/51 62.7 11/23 47.8 43/74 58.1 8/11 72.7 11 24 35 24 17 17 12 7 3 2 128  

AZS Koszalin

Trener: Zoran Sretenović. Asystent: Igor Milicic

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Zbigniew Białek 7 27:202/2 100.01/4 25.03/6 50.0     3 3   1   1   1   7 -32
9 Piotr Dąbrowski DNP                                   
10 Oded Brandwein 2 15:300/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.0      1 1 4 2       -2 -9
11 Bartłomiej Wołoszyn 8 23:481/5 20.02/5 40.03/10 30.0     1 1   3 1   1     3 -17
17 Przemysław Wrona DNP                                   
20 Rafał Bigus 2 11:431/1 100.0   1/1 100.0   3 3 6   1           8 -15
21 Maciej Raczyński 2 09:501/2 50.0   1/2 50.0           2   1       0 -3
22 Sek Henry 10 29:405/7 71.40/2 0.05/9 55.60/1 0.0  2 2 7 1 3 4     1 10 -24
24 LaceDarius Dunn 25 29:065/9 55.64/7 57.19/16 56.33/5 60.03 1 4 3 2 5 4     2 19 -26
25 Raymond Sykes 18 27:187/11 63.6   7/11 63.64/4 100.01 5 6 2 4 3 3   1   20 -8
55 Artur Mielczarek 2 25:451/3 33.30/1 0.01/4 25.0     2 2   2 1 2 2     1 -11
Drużyna   2 2   1
Suma 76 200:00 23/42 54.8 7/20 35 30/62 48.4 9/12 75 7 17 24 13 17 17 17 3 2 3 66