Czarni Słupsk
81 : 72 19:19 | 19:20 | 15:22 | 28:11
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Etap I - Kolejka III | 28.10.2013 19:00
Sędziowie: Dariusz Włodkowski, Dariusz Lenczowski, Damian Ottenburger | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Energa Czarni Słupsk

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Śnieg 3 16:101/3 33.3   1/3 33.31/2 50.01 2 3 1 1 3 1 2     5 -15
5 Michał Nowakowski 11 23:092/2 100.02/2 100.04/4 100.01/1 100.0  2 2   2 2 2 1 1   13 -1
6 Roderick Trice 16 32:306/11 54.51/3 33.37/14 50.01/2 50.02 3 5 5 1 4 6 4 1   17 7
7 Marcin Dutkiewicz 3 26:030/1 0.01/1 100.01/2 50.0     2 2   3   2       2 -11
10 Jordan Hulls 4 23:500/1 0.01/1 100.01/2 50.01/2 50.0  1 1 5 1 3         8 24
13 Kacper Borowski DNP                                   
14 Michał Jankowski 2 17:100/1 0.00/1 0.00/2 0.02/2 100.0      2 2 1   1     3 21
16 Szymon Długosz DNP                                   
20 Mateusz Jarmakowicz 17 16:515/8 62.51/2 50.06/10 60.04/7 57.12 1 3 1 4 6 1 1   1 14 10
24 Jarosław Mokros 0 04:170/1 0.0   0/1 0.0             1 1       -2 1
41 Garrett Stutz 19 22:108/9 88.9   8/9 88.93/3 100.02 5 7   2 2 2   1   24 10
44 Keith Wright 6 17:502/5 40.0   2/5 40.02/4 50.03 1 4   2 3 1   3   7 -1
Drużyna 2 3 5   1
Suma 81 200:00 24/42 57.1 6/10 60 30/52 57.7 15/23 65.2 10 17 27 14 18 25 16 9 6 1 91  

Stelmet Zielona Góra

Trener: Mihailo Uvalin. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Aaron Cel 7 20:322/5 40.01/2 50.03/7 42.9   4 2 6 2 2 2 1 1     11 -5
11 Erving Walker 2 04:171/1 100.00/1 0.01/2 50.0               1       0 -4
12 David Barlow 0 13:410/1 0.00/2 0.00/3 0.0   1   1 1 3 1       2 -1 -1
13 Kamil Chanas 4 10:211/2 50.0   1/2 50.02/2 100.01 1 2 1 1 1 2       4 -8
14 Adam Hrycaniuk 2 07:441/1 100.0   1/1 100.0   1   1   3 1   1     4 -4
17 Christian Eyenga 15 27:174/5 80.01/3 33.35/8 62.54/4 100.01   1 5 2 3 3 1     16 2
18 Vladimir Dragičević 12 32:166/13 46.2   6/13 46.20/1 0.03 2 5   4 2 5 1   3 5 -5
20 Maciej Kucharek DNP                                   
21 Craig Brackins 3 04:571/2 50.0   1/2 50.01/2 50.01   1   1 1     1   3 -5
31 Marcin Sroka 3 13:330/1 0.01/2 50.01/3 33.3   1 1 2   3 1       1 3 -9
35 Przemysław Zamojski 12 29:393/6 50.02/8 25.05/14 35.7   1 5 6 1 3 3 1 3     12 -1
55 Łukasz Koszarek 12 35:433/3 100.01/4 25.04/7 57.13/4 75.0      7 3 3 2 1     14 -5
Drużyna 1 2 3   1
Suma 72 200:00 22/40 55 6/22 27.3 28/62 45.2 10/13 76.9 14 11 25 17 25 18 15 8 1 6 71