Kotwica Kołobrzeg
62 : 77 22:18 | 14:12 | 14:26 | 12:21
Czarni Słupsk
Etap I - Kolejka II | 19.10.2013 19:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Paweł Białas, Krzysztof Tuński | Komisarz: Jarosław Nowak

Kotwica Kołobrzeg

Trener: Tomasz Mrożek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Piotr Żołnierczuk DNP                                   
5 Jordan Callahan 18 38:123/8 37.53/6 50.06/14 42.93/4 75.0  2 2 5 2 3 3 1     14 -11
6 Jessie Sapp 7 24:112/4 50.01/5 20.03/9 33.3   2 4 6 5 1 2 1       11 -9
7 Paweł Lasota DNP                                   
8 Adam Parzych 3 15:02   1/3 33.31/3 33.3     1 1 1 2 1 2       1 -11
12 Wojciech Złoty 1 07:42         1/2 50.0          2   1     1 -4
13 Grzegorz Arabas 10 22:361/1 100.02/6 33.33/7 42.92/2 100.01   1 1 1 1 2 1     7 -8
14 Łukasz Wichniarz 3 14:21   1/2 50.01/2 50.0     1 1               3 -10
15 Bartosz Ciechociński 0 06:29              1 1               1 4
22 Karron Johnson 2 13:011/5 20.00/1 0.01/6 16.7     2 2   1   2 1     -2 -6
24 Marko Djurić 8 27:411/2 50.02/2 100.03/4 75.0   3 2 5 1 2 1 1 1     13 -4
43 Terrell Parks 10 30:454/10 40.0   4/10 40.02/2 100.03 5 8 1 4 1 1 1 2 1 15 -16
Drużyna 1   1   1
Suma 62 200:00 12/30 40 10/25 40 22/55 40 8/10 80 9 18 27 14 13 11 12 6 2 1 64  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Śnieg 8 21:293/5 60.0   3/5 60.02/2 100.0      4 3 4 1       9 11
5 Michał Nowakowski 20 24:505/6 83.33/5 60.08/11 72.71/2 50.0  2 2 2 2 2 2 1     19 8
6 Roderick Trice 11 26:175/10 50.0   5/10 50.01/2 50.02 4 6 4 2 2 2 3 1   17 18
7 Marcin Dutkiewicz 4 21:490/1 0.00/2 0.00/3 0.04/6 66.71 3 4 1   2 1       3 9
10 Jordan Hulls 10 18:311/3 33.32/4 50.03/7 42.92/2 100.0  3 3 1 1 1 4 1     7 4
13 Kacper Borowski 0 06:370/1 0.0   0/1 0.0   1 1 2 1             2 -6
14 Michał Jankowski 3 18:170/1 0.01/2 50.01/3 33.3         1 1           2 8
16 Szymon Długosz 0 00:51              1 1               1 0
20 Mateusz Jarmakowicz 0 14:190/1 0.00/2 0.00/3 0.0     1 1 1 2 2 1     1 -2 7
24 Jarosław Mokros 0 07:000/2 0.0   0/2 0.0     1 1 1     1       -1 1
41 Garrett Stutz 2 07:541/5 20.0   1/5 20.0     1 1               -1 -7
44 Keith Wright 19 32:069/12 75.0   9/12 75.01/1 100.08 4 12       2     1 26 22
Drużyna 2 2 4   2
Suma 77 200:00 24/47 51.1 6/15 40 30/62 48.4 11/15 73.3 12 21 33 16 11 13 14 5 1 2 82