Stelmet Enea BC Zielona Góra
89 : 83 20:21 | 21:14 | 23:13 | 25:35
Półfinały - 2 mecz | 14.05.2013 19:00
Sędziowie: Tomasz Kudlicki, Piotr Pastusiak, Robert Mordal | Komisarz: Wiesław Zych

Stelmet Zielona Góra

Trener: Mihailo Uvalin. Asystent: Tomasz Jankowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Oliver Stević 11 20:425/8 62.5   5/8 62.51/1 100.03 2 5 2 3 3 4 2 1   14 2
9 Radosław Trubacz 0 01:050/1 0.0   0/1 0.0     2 2   1         1 1 -4
12 Miloš Lopičić DNP                                   
13 Kamil Chanas 9 17:012/4 50.01/2 50.03/6 50.02/2 100.0      1 2 2   2     9 4
14 Quinton Hosley 16 29:116/7 85.71/4 25.07/11 63.61/3 33.31 5 6 3 1 5   3 3   25 7
15 Walter Hodge 9 22:283/12 25.00/2 0.03/14 21.43/4 75.0  2 2 4 3 4 2 1   2 2 1
22 Mantas Cesnauskis 9 15:290/2 0.02/2 100.02/4 50.03/4 75.0        1 2 1 1     6 4
30 Łukasz Seweryn 1 07:10   0/1 0.00/1 0.01/2 50.0        2 1         -1 0
31 Marcin Sroka 0 21:420/2 0.0   0/2 0.0     3 3 2 2 3 1 1     3 -3
33 Zbigniew Białek 3 08:23   1/3 33.31/3 33.3   1 1 2   1           3 -1
41 Dejan Borovnjak 20 29:407/9 77.8   7/9 77.86/6 100.02 3 5 1 3 3   1 2 1 27 19
55 Łukasz Koszarek 11 27:091/2 50.02/2 100.03/4 75.03/4 75.0  3 3 6 2 3 4       14 1
Drużyna 1 2 3    
Suma 89 200:00 24/47 51.1 7/16 43.8 31/63 49.2 20/26 76.9 7 21 28 19 21 26 12 11 6 4 103  

AZS Koszalin

Trener: Zoran Sretenović. Asystent: Piotr Ignatowicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Mateusz Bieg DNP                                   
9 Paweł Leończyk 16 24:308/10 80.0   8/10 80.00/1 0.01 3 4 3 3 1 4 2 1 1 19 -13
10 Sek Henry 10 28:432/6 33.30/4 0.02/10 20.06/7 85.72 2 4 4 4 4 5 1   2 5 6
11 Bartłomiej Wołoszyn 14 20:164/4 100.02/4 50.06/8 75.0     2 2   1   3 1     12 -5
12 Łukasz Wiśniewski 17 36:592/5 40.03/8 37.55/13 38.54/4 100.0  2 2 3 4 10 5 2   1 11 -11
15 Paweł Śpica 0 00:31            1   1 1 1       1   3 2
18 Robert Gibaszek DNP                                   
22 Rafał Bigus 4 07:22         4/4 100.01 2 3     3         7 -8
32 Rob Jones 3 19:301/4 25.0   1/4 25.01/2 50.05 4 9 3 3 1 2 1 2 2 12 6
34 Darrell Harris 4 17:232/4 50.0   2/4 50.0     4 4 1 2   2       5 -8
44 Igor Milicic 7 23:57   1/4 25.01/4 25.04/4 100.0  3 3   5 2 1       6 -2
55 Artur Mielczarek 8 20:491/2 50.02/4 50.03/6 50.0   1 2 3 1 3   1       8 3
Drużyna 1 3 4    
Suma 83 200:00 20/35 57.1 8/24 33.3 28/59 47.5 19/22 86.4 11 24 35 16 26 21 23 7 4 6 88