Etap I - Kolejka XIV | 11.01.2023 15:00
Sędziowie: Jakub Wróblewski, Patryk Lipiec
Exact Systems Śląsk Wrocław I
Trener: Tomasz Jankowski. Asystent: Jacek Krzykała
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
2 | Bartosz Jadaś | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
4 | Mateusz Kaźmierczak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Jędrzej Janowicz | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/4 | 75.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Jakub Bereszyński | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Przemysław Kociszewski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Karol Krysiewicz | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Karol Kankowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/5 | 60.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Kuba Piśla | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/3 | 33.3 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
18 | Kacper Ambroziak | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/4 | 50.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
20 | Borys Baran | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/3 | 100.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
SKM Zastal I Zielona Góra
Trener: Dawid Mazur. Asystent: Bartosz Przybyła
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
1 | Przemysław Nowicki | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
3 | Jan Góreńczyk | DNP |   |   |   |   |   |   | 6/8 | 75.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Amadeusz Łupiński | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Milan Żeromski | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Kacper Hołyś | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Mikołaj Walczak | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/4 | 50.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Tobiasz Dydak | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/1 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
21 | Hubert Orpel | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
22 | Rafał Szpakowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/6 | 66.7 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
23 | Ilian Węgrowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 7/9 | 77.8 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
25 | Kamil Rajca | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |