Etap I - Kolejka XIII | 04.01.2023 19:00
Sędziowie: Marek Tyliszczak, Radosław Zawadzki
SKM Zastal I Zielona Góra
Trener: Dawid Mazur. Asystent: Bartosz Przybyła
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
3 | Jan Góreńczyk | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/1 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Kamil Rajca | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Milan Żeromski | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Amadeusz Łupiński | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Mikołaj Walczak | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/1 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Tobiasz Dydak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
18 | Kacper Błaszczyszyn | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
20 | Mikołaj Szpakowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/2 | 0.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
21 | Hubert Orpel | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
22 | Rafał Szpakowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
23 | Ilian Węgrowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/7 | 28.6 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
KS Sudety Jelenia Góra
Trener: Jarosław Wilusz
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
1 | Dominik Ambroziński | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
4 | Wiktor Carowicz | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Paweł Najman | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/1 | 0.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Jakub Fabin | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Wojciech Wojciechowski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
23 | Alan Suchecki | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
41 | Kewin Rybarczyk | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/4 | 0.0 |   |   |   |   | 5 |   |   |   |   |   |   |   | ||
77 | Dawid Garbarski | DNP |   |   |   |   |   |   | 6/10 | 60.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |