AZS UMK Transbruk Toruń
85 : 79 19:26 | 24:11 | 26:20 | 16:22
ŁKS Politechnika Łódzka
Etap I - 27 kolejka | 19.03.2023 13:00
Sędziowie: Edyta Disterheft, Maciej Inerowicz | Komisarz: Marcin Fydrych

AZS UMK Transbruk Toruń

Trener: Kamil Michalski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Michał Wiśniewski 0 05:55            1   1 1             2 -1
5 Mikołaj Makowski 0 09:40            1 3 4 1 2   1 1     5 -5
6 Paweł Sowiński 18 32:245/11 45.51/3 33.36/14 42.95/6 83.31 2 3 4 3 4 6     2 10 -1
7 Mugasa Adelin Ndashimye 4 25:572/3 66.70/1 0.02/4 50.0     4 4   1   1 3     8 -9
10 Wit Szymański 14 23:252/3 66.72/4 50.04/7 57.14/4 100.0  2 2 3 4 2 4 1     13 8
11 Radosław Weselski 2 05:151/1 100.0   1/1 100.0           1           2 -4
12 Damian Chojnacki 6 13:051/2 50.00/1 0.01/3 33.34/6 66.7  2 2 1 3 5 1 2     6 -2
13 Krystian Maćkiewicz 10 28:002/2 100.02/7 28.64/9 44.4     1 1 4 4 1 2 3 2   13 12
14 Hubert Lipiński 13 25:325/7 71.40/2 0.05/9 55.63/4 75.01 6 7 2 2 3 3 1 4   19 15
17 Arkadiusz Kobus 18 30:474/5 80.01/8 12.55/13 38.57/9 77.8  7 7 9   8 2 3     25 17
Drużyna   3 3    
Suma 85 200:00 22/34 64.7 6/26 23.1 28/60 46.7 23/29 79.3 4 30 34 25 20 23 20 14 6 2 103  

ŁKS Politechnika Łódzka

Trener: Piotr Trepka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Wiktor Szewczyk 0 08:060/2 0.0   0/2 0.0           1   1     1 -3 -7
5 Szymon Rękoś 10 17:201/3 33.31/2 50.02/5 40.05/7 71.41 1 2 2 1 4 2 1     8 -9
7 Michał Nita DNP                                   
14 Adrian Adamowicz 2 08:191/3 33.30/1 0.01/4 25.0     1 1 1 1           1 7
21 Jakub Mycko 7 30:563/8 37.50/1 0.03/9 33.31/4 25.03 6 9 2 3 3 2 1     8 -12
23 Mikołaj Majer 9 23:464/8 50.00/1 0.04/9 44.41/1 100.0  8 8 2 2 1 2 2     14 15
24 Tomasz Kwieciński 4 30:362/6 33.3   2/6 33.3   6 2 8 9 4   2 2 2 2 19 -13
41 Kacper Koc 19 24:586/9 66.72/4 50.08/13 61.51/8 12.52 3 5   4 7 6 2   1 8 3
42 Mykyta Yalovenko 12 19:594/10 40.0   4/10 40.04/4 100.02 2 4 4 5 2 6 1   1 9 -7
96 Maksymilian Gajek 16 36:004/8 50.02/7 28.66/15 40.02/3 66.7  4 4 1 2 3 3 2   1 10 -7
Drużyna 6 4 10 1  
Suma 79 200:00 25/57 43.9 5/16 31.3 30/73 41.1 14/27 51.9 20 31 51 21 24 20 24 11 2 6 74  
  AZS UMK Transbruk Toruń ŁKS Politechnika Łódzka
Punkty ze strat 16 12
Punkty w "pomalowanym" 38 (19/30) 63.3 50 (25/55) 45.5
Punkty drugiej szansy 2 16
Punkty szybkiego ataku 27 15
Punkty z ławki 12 30
  AZS UMK Transbruk Toruń ŁKS Politechnika Łódzka
Najwyższe prowadzenie 18 (65-47) 9 (19-28)
Najwyższa seria punktowa 13 (38-33) 12 (14-20)
Zmiany prowadzenia 3
Remisy 4
Czas na prowadzeniu 28:16 10:10