Rawlplug Sokół Łańcut
85 : 74 18:18 | 25:14 | 15:17 | 27:25
Suzuki Arka Gdynia
Etap I - 11 kolejka | 10.12.2022 17:30
Sędziowie: Jakub Zamojski, Dariusz Lenczowski, Maciej Krupiński | Komisarz: Jarosław Czeropski

Rawlplug Sokół Łańcut

Trener: Marek Łukomski. Asystent: Marcin Wit

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Mikołaj Płowy DNP                                   
1 Delano Spencer II 22 37:143/5 60.04/9 44.47/14 50.04/5 80.0  1 1 2 2 6 2     1 15 14
3 Raynere Thornton 10 26:221/3 33.31/4 25.02/7 28.65/7 71.43 10 13 3 1 4         19 5
7 Kacper Balawender DNP                                   
8 Mateusz Bręk 2 08:081/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1 1 2   1           3 -1
9 Filip Struski 2 15:190/1 0.00/3 0.00/4 0.02/2 100.0  3 3 1   2     2   4 4
11 Corey Sanders 24 37:328/15 53.31/4 25.09/19 47.45/5 100.02 1 3 6 1 4 4 2   1 21 11
17 Przemysław Wrona 0 01:16              1 1   1           1 0
25 Michał Kołodziej 5 13:151/2 50.01/3 33.32/5 40.0   2 2 4 1 3 1 1 1 1   8 3
50 Adam Kemp 6 29:202/4 50.0   2/4 50.02/2 100.01 10 11 1 4 1         16 15
55 Marcin Nowakowski 0 05:14              1 1   1   1       0 -3
77 Mateusz Szczypiński 14 26:200/1 0.04/9 44.44/10 40.02/2 100.0  4 4 1 1 1 1       12 7
Drużyna   1 1   1
Suma 85 200:00 16/32 50 11/33 33.3 27/65 41.5 20/23 87 9 35 44 15 15 19 10 3 3 2 99  

Suzuki Arka Gdynia

Trener: Krzysztof Szubarga. Asystenci: Bartosz Sarzało, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 James Florence 19 28:205/9 55.62/10 20.07/19 36.83/6 50.0      5 4 3 3 2   2 8 -5
1 Jordan Harris 2 19:140/5 0.00/2 0.00/7 0.02/2 100.0  2 2 2 2 2 1 1     -1 -12
3 Trey Wade 12 29:466/6 100.00/2 0.06/8 75.00/2 0.04 7 11 3   2 1 1 2   24 -6
4 Wiktor Sewioł 0 00:28                    1           0 1
8 Novak Musić 14 28:262/3 66.73/5 60.05/8 62.51/2 50.01 6 7 4 5 2 1 1     21 -1
9 Dominik Wilczek 8 29:292/3 66.71/4 25.03/7 42.91/1 100.01 4 5   4   1       8 -7
11 Bartłomiej Wołoszyn 7 28:251/4 25.01/5 20.02/9 22.22/2 100.0  4 4   2 2 2 1     3 -11
21 Aleksy Janiec DNP                                   
32 Adrian Bogucki 10 22:525/10 50.0   5/10 50.00/2 0.02 2 4   2 1         7 -6
34 Adam Hrycaniuk 2 12:371/3 33.3   1/3 33.3     4 4 1   2       1 5 -8
99 Adrian Pajkert 0 00:23                                0 0
Drużyna 3   3    
Suma 74 200:00 22/43 51.2 7/28 25 29/71 40.8 9/17 52.9 11 29 40 15 20 14 9 6 2 3 75  
  Rawlplug Sokół Łańcut Suzuki Arka Gdynia
Punkty ze strat 18 6
Punkty w "pomalowanym" 24 (12/21) 57.1 40 (20/35) 57.1
Punkty drugiej szansy 12 13
Punkty szybkiego ataku 11 14
Punkty z ławki 21 12
  Rawlplug Sokół Łańcut Suzuki Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 17 (72-55) 3 (4-7)
Najwyższa seria punktowa 7 (31-23) 8 (76-67)
Zmiany prowadzenia 10
Remisy 4
Czas na prowadzeniu 32:08 04:02