PGE Spójnia Stargard
89 : 91 22:14 | 26:18 | 16:26 | 25:33
BM Stal Ostrów Wielkopolski
Etap I - 10 kolejka | 04.12.2022 17:30
Sędziowie: Marcin Kowalski, Tomasz Trojanowski, Sławomir Moszakowski | Komisarz: Ryszard Jabłoński

PGE Spójnia Stargard

Trener: Sebastian Machowski. Asystenci: Konrad Koziorowicz, Maciej Raczyński

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Śnieg 2 07:131/2 50.0   1/2 50.0         2 3           3 9
5 Grzegorz Chodźko DNP                                   
7 Krzysztof Sulima 2 16:521/1 100.0   1/1 100.0   2 1 3 2 3 1     1   8 14
9 Isiah Brown DNP                                   
11 Paweł Kikowski 6 15:571/1 100.01/4 25.02/5 40.01/1 100.0  1 1   1       1   5 -13
14 Brody Clarke 0 18:480/1 0.00/2 0.00/3 0.0   2 3 5 1 4 1         3 -8
24 Jordan Mathews 25 26:103/4 75.05/14 35.78/18 44.44/6 66.7  4 4 4 2 3 1 3   2 23 5
25 Dominik Grudziński 12 20:534/6 66.71/2 50.05/8 62.51/2 50.03 3 6   2 2 1 1 1   15 5
27 Courtney Fortson 8 32:474/7 57.10/3 0.04/10 40.0   1 3 4 8 3 6 4 3     13 -11
30 Adam Brenk 6 10:263/4 75.00/1 0.03/5 60.0         2 2 1       1 6 -6
33 Karol Gruszecki 18 27:462/3 66.74/11 36.46/14 42.92/2 100.0  3 3 2 2 1         15 11
40 Barret Benson 10 23:084/8 50.0   4/8 50.02/2 100.02 4 6 1 4 2     2   15 -16
Drużyna   3 3   1
Suma 89 200:00 23/37 62.2 11/37 29.7 34/74 45.9 10/13 76.9 10 25 35 22 26 17 7 7 5 3 106  

BM Stal Ostrów Wielkopolski

Trener: Andrzej Urban. Asystent: Konrad Kaźmierczyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Scott Michael Reynolds 6 28:303/4 75.00/3 0.03/7 42.9   1 8 9 8 2 4 4 1     16 9
2 Krzysztof Rozpędowski DNP                                   
8 Bartosz Rachwalski DNP                                   
9 Filip Siewruk 0 00:59                                0 0
11 Aleksander Załucki 2 15:37   0/2 0.00/2 0.02/2 100.0  1 1   4   3       -2 -13
12 Antoni Waniak DNP                                   
15 Ojars Silins 15 34:163/4 75.00/3 0.03/7 42.99/11 81.85 4 9 2 3 7 1 2 1 1 22 4
21 Aigars Skele 14 16:084/9 44.42/4 50.06/13 46.2   1 1 2 1 4   2     1 8 -1
30 Jakub Garbacz 18 37:451/3 33.33/9 33.34/12 33.37/7 100.02 4 6 2 2 4   1     19 5
42 Nemanja Djurišić 12 30:344/9 44.40/1 0.04/10 40.04/8 50.03 2 5 1 2 7 3     1 5 5
77 Damian Kulig 24 36:115/9 55.63/6 50.08/15 53.35/6 83.34 9 13 1 2 4 1 1 2 2 32 1
99 Adonis Thomas DNP                                   
Drużyna 2 2 4    
Suma 91 200:00 20/38 52.6 8/28 28.6 28/66 42.4 27/34 79.4 18 31 49 15 19 26 14 5 3 5 100  
  PGE Spójnia Stargard BM Stal Ostrów Wielkopolski
Punkty ze strat 17 10
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/26) 61.5 36 (18/35) 51.4
Punkty drugiej szansy 13 13
Punkty szybkiego ataku 13 13
Punkty z ławki 47 16
  PGE Spójnia Stargard BM Stal Ostrów Wielkopolski
Najwyższe prowadzenie 22 (44-22) 5 (86-91)
Najwyższa seria punktowa 8 (16-10) 9 (44-31)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 32:42 03:34