Twarde Pierniki Toruń
79 : 98 23:20 | 19:24 | 15:32 | 22:22
Suzuki Arka Gdynia
Etap I - 2 kolejka | 02.10.2022 15:30
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Grzegorz Czajka, Tomasz Trybalski | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

Twarde Pierniki Toruń

Trener: Miloš Mitrović. Asystent: Jarosław Zawadka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jordan Burns 8 14:463/5 60.00/4 0.03/9 33.32/2 100.0      2 3 1 4     1 0 -8
2 Wojciech Tomaszewski 11 26:044/4 100.01/3 33.35/7 71.4     2 2 1 3 1         12 -17
3 Aleksander Griszczuk DNP                                   
5 Aaron Cel 8 25:194/8 50.00/4 0.04/12 33.3   2 6 8 2 2   1 1     10 -21
7 Kacper Gordon 14 28:044/7 57.12/6 33.36/13 46.2         4 2 3 2       9 -14
8 Wit Szymański DNP                                   
10 Mateusz Kruszkowski DNP                                   
14 Marcus Burk 5 28:461/7 14.31/7 14.32/14 14.3     7 7 5 4 2   1     6 -5
21 Bartosz Diduszko 10 22:202/3 66.72/3 66.74/6 66.7   1 3 4 1 1   1       12 -13
33 Stefan Kenić 14 23:204/4 100.01/1 100.05/5 100.03/3 100.03 2 5 4 2 5 2   2   23 -8
34 Szymon Janczak 0 03:39   0/1 0.00/1 0.0     1 1   1       1   1 0
50 Joey Brunk 9 27:423/6 50.0   3/6 50.03/5 60.03 7 10 1 2 5     1   16 -9
Drużyna 2   2 1 2
Suma 79 200:00 25/44 56.8 7/29 24.1 32/73 43.8 8/10 80 11 28 39 20 21 17 12 2 4 1 89  

Suzuki Arka Gdynia

Trener: Krzysztof Szubarga. Asystenci: Bartosz Sarzało, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 James Florence 26 23:472/3 66.76/11 54.58/14 57.14/5 80.0  1 1 9 1 3 1       28 19
1 Jordan Harris 6 25:441/3 33.3   1/3 33.34/4 100.0  3 3 4 1 3 1       10 -2
2 Kacper Marchewka 0 10:07                    1           0 3
3 Trey Wade 8 27:302/5 40.01/4 25.03/9 33.31/2 50.03 11 14 1 1 1 1 1   1 16 13
4 Wiktor Sewioł 0 01:37                                0 4
6 Michał Samsonowicz 2 06:021/2 50.0   1/2 50.0           1     1   1 2 6
8 Novak Musić 15 24:274/7 57.11/2 50.05/9 55.64/4 100.0  4 4 3 2 5   2   1 20 15
9 Dominik Wilczek 15 21:181/2 50.03/7 42.94/9 44.44/7 57.1  4 4   3 4   1   1 12 9
11 Bartłomiej Wołoszyn 3 19:280/2 0.01/4 25.01/6 16.7   1   1 1 3     1     1 9
18 Mariusz Konopatzki DNP                                   
32 Adrian Bogucki 19 18:118/10 80.0   8/10 80.03/6 50.01 2 3   2 4 1 1     17 12
34 Adam Hrycaniuk 4 21:492/5 40.0   2/5 40.0   2 2 4 2 2   2 1 1   7 7
Drużyna 1 2 3   3
Suma 98 200:00 21/39 53.8 12/28 42.9 33/67 49.3 20/28 71.4 8 29 37 20 17 20 9 8 1 4 113  
  Twarde Pierniki Toruń Suzuki Arka Gdynia
Punkty ze strat 16 14
Punkty w "pomalowanym" 40 (20/31) 64.5 36 (18/32) 56.3
Punkty drugiej szansy 12 4
Punkty szybkiego ataku 4 20
Punkty z ławki 39 27
  Twarde Pierniki Toruń Suzuki Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 7 (21-14) 22 (46-68)
Najwyższa seria punktowa 7 (79-89) 15 (44-59)
Zmiany prowadzenia 9
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 09:54 27:29