Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
57 : 77 23:20 | 12:21 | 10:20 | 12:16
WKS Śląsk Wrocław
Półfinały - 1 mecz | 03.05.2022 20:30
Sędziowie: Adam Wierzman, Łukasz Andrzejewski, Mariusz Nawrocki | Komisarz: Jarosław Nowak

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystenci: Mirosław Lisztwan, Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Marcus Lewis 4 33:050/3 0.01/6 16.71/9 11.11/2 50.0  1 1 5 3 3 2 1   1 0 -20
1 Bartosz Jankowski 0 10:410/1 0.00/3 0.00/4 0.0             1   2     -2 -6
2 Beau Beech III 14 26:341/3 33.33/9 33.34/12 33.33/3 100.01 4 5 2 4 3 2       11 -7
3 Marek Klassen 5 24:041/2 50.01/8 12.52/10 20.0   1 4 5 5 2 2 1 2     8 -15
5 Jakub Musiał 5 18:061/2 50.01/3 33.32/5 40.0   1   1 2 1     1     6 -6
9 Michał Oleksy DNP                                   
11 Błażej Kulikowski 0 01:00                                0 2
12 Mikołaj Witliński 14 23:537/11 63.6   7/11 63.60/1 0.03 7 10   2 2 2     1 17 -8
16 Dawid Słupiński 4 12:051/3 33.30/2 0.01/5 20.02/2 100.0  5 5   3 1   1   2 6 -12
23 Kalif Young 3 19:431/2 50.0   1/2 50.01/4 25.01 2 3 1 3 3         3 -13
30 Billy Garrett 8 30:491/4 25.02/7 28.63/11 27.3   1 2 3 2 1 3 3 2   1 4 -15
31 Przemysław Szczepanek DNP                                   
Drużyna 2 1 3   1
Suma 57 200:00 13/31 41.9 8/38 21.1 21/69 30.4 7/12 58.3 10 26 36 17 19 18 11 9   5 53  

WKS Śląsk Wrocław

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Andrzej Adamek, Robert Skibniewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Travis Trice II 18 26:455/5 100.02/6 33.37/11 63.62/3 66.7  5 5 6 1 5 1   1   24 17
2 Łukasz Kolenda 12 27:412/4 50.02/5 40.04/9 44.42/3 66.71 4 5 1 2 3 4       8 6
5 Kerem Kanter 17 30:376/8 75.01/3 33.37/11 63.62/2 100.05 9 14 2 2 2 2 1 2   30 20
6 Kodi Justice 4 24:341/5 20.00/4 0.01/9 11.12/2 100.0  2 2 1 1 3 1 2     0 19
7 Kacper Gordon 0 01:00                        1       -1 -2
8 D'Mitrik Trice DNP                                   
10 Jan Wójcik 2 11:021/1 100.00/1 0.01/2 50.00/2 0.0  3 3   2 1 1       1 -3
11 Aleksander Dziewa 7 19:561/2 50.01/2 50.02/4 50.02/2 100.0  3 3 1 1 1 1       8 23
15 Michał Gabiński DNP                                   
18 Szymon Tomczak 0 07:450/2 0.0   0/2 0.0     3 3   5 1         1 3
19 Martins Meiers 7 21:422/7 28.6   2/7 28.63/3 100.01 2 3   2 2 1   2   6 -6
27 Ivan Ramljak 10 28:583/5 60.01/3 33.34/8 50.01/2 50.02 6 8 3 2 1 2 2     16 23
Drużyna 3 4 7   1
Suma 77 200:00 21/39 53.8 7/24 29.2 28/63 44.4 14/19 73.7 12 41 53 14 18 19 15 5 5   93  
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk WKS Śląsk Wrocław
Punkty ze strat 6 13
Punkty w "pomalowanym" 20 (10/22) 45.5 30 (15/23) 65.2
Punkty drugiej szansy 6 6
Punkty szybkiego ataku 8 9
Punkty z ławki 12 13
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk WKS Śląsk Wrocław
Najwyższe prowadzenie 6 (12-6) 24 (53-77)
Najwyższa seria punktowa 7 (39-41) 10 (39-51)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 10:19 27:25