Start Gdynia
64 : 97 14:32 | 24:24 | 9:18 | 17:23
Czarni Słupsk
Etap I - Kolejka 20 | 15.02.2013 18:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Wojciech Liszka, Anna Roguz | Komisarz: Jarosław Nowak

Start Gdynia

Trener: David Dedek. Asystent: Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Patryk Pełka 0 06:25                    2           0 -3
7 Sebastian Kowalczyk 6 25:332/2 100.0   2/2 100.02/4 50.0  1 1 6 4 2 6 2     7 -15
8 Marcin Malczyk 0 22:170/1 0.00/3 0.00/4 0.0     2 2   2   2 1 1 1 -2 -15
9 Robert Rothbart 10 20:541/5 20.0   1/5 20.08/10 80.01 2 3   5 8 3 1   3 5 -18
11 Grzegorz Mordzak 8 21:331/7 14.31/2 50.02/9 22.23/9 33.3  3 3 3 3 5 1 1   1 1 -28
12 Jarosław Mokros 11 25:192/3 66.71/2 50.03/5 60.04/7 57.11 6 7   4 7 2       11 -26
13 Maciej Kucharek 2 15:191/3 33.30/1 0.01/4 25.0         1 2   1     2 -1 -19
14 Michał Jankowski 11 27:251/4 25.03/5 60.04/9 44.4     2 2   3 3 3 2     7 -15
16 Tomasz Andrzejewski 4 14:161/2 50.0   1/2 50.02/2 100.01   1     1         4 -14
18 Tomasz Wojdyła 12 20:593/6 50.01/2 50.04/8 50.03/4 75.01 2 3   3 2         10 -12
Drużyna 5 1 6    
Suma 64 200:00 12/33 36.4 6/15 40 18/48 37.5 22/36 61.1 4 18 22 10 28 28 18 7 1 7 42  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan, Algirdas Milonas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Nowakowski 12 18:194/6 66.71/1 100.05/7 71.41/1 100.01 1 2   4 2 1       11 18
6 Roderick Trice 11 24:064/7 57.10/1 0.04/8 50.03/3 100.02 1 3 9 2 3   4 1   24 18
7 Marcin Dutkiewicz 4 20:39   1/4 25.01/4 25.01/2 50.0  1 1   1 1         1 19
10 Oded Brandwein 23 25:282/3 66.75/8 62.57/11 63.64/4 100.01 1 2 7   4 2       26 29
13 Mateusz Kostrzewski 10 20:383/4 75.01/2 50.04/6 66.71/2 50.02 2 4 1 4 2 2 1 1 1 12 13
15 Wojciech Osiński 0 05:20              1 1     1 1 1     1 3
19 Valdas Dabkus 11 27:423/6 50.01/2 50.04/8 50.02/2 100.04 8 12 2 4 3 1   2   22 20
24 Robert Tomaszek 1 11:030/1 0.0   0/1 0.01/2 50.0  5 5 1 5 2 2 2     5 10
25 Yemi Gadri-Nicholson 14 19:124/8 50.0   4/8 50.06/8 75.01 2 3   5 6   2 3   16 15
32 Levi Knutson 11 27:330/2 0.03/7 42.93/9 33.32/2 100.0  2 2 2 3 4 3       6 20
Drużyna 1 5 6    
Suma 97 200:00 20/37 54.1 12/25 48 32/62 51.6 21/26 80.8 11 24 35 22 28 28 12 10 7 1 124