Polpharma Starogard Gdański
102 : 88 16:28 | 28:14 | 29:24 | 29:22
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Etap I - Kolejka 20 | 16.02.2013 18:00
Sędziowie: Dariusz Szczerba, Roman Putyra, Tomasz Tomaszewski | Komisarz: Marek Lembrych

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Mindaugas Budzinauskas. Asystenci: Jarosław Drewa, Bartosz Sarzało

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Marcin Nowakowski 7 26:481/3 33.31/2 50.02/5 40.02/2 100.0  2 2   3 2   1     7 27
6 Kacper Radwański 4 10:261/1 100.00/1 0.01/2 50.02/2 100.0        1 3 1 1     3 1
7 Jawan Carter 21 34:553/6 50.01/5 20.04/11 36.412/12 100.01 1 2 6 3 8 4       18 4
8 Aleksander Lichodzijewski 6 27:261/2 50.01/4 25.02/6 33.31/2 50.0  4 4 1 1 2 1   1   6 11
10 Bartosz Sarzało DNP                                   
11 Uroš Mirković 4 16:172/4 50.0   2/4 50.0   2 1 3   2   2 2     5 -8
13 Ben McCauley 32 35:018/16 50.01/3 33.39/19 47.413/15 86.75 9 14 2 4 11 3       33 25
14 Szymon Radomski 0 01:04         0/2 0.0                    -2 0
15 Łukasz Majewski 7 21:181/2 50.01/3 33.32/5 40.02/2 100.01 3 4 1 3 1 3 1   1 7 0
18 Zbigniew Białek DNP                                   
25 Michael Hicks 21 26:452/2 100.05/8 62.57/10 70.02/2 100.01   1 1 4 6   1     21 10
Drużyna 3 2 5    
Suma 102 200:00 19/36 52.8 10/26 38.5 29/62 46.8 34/39 87.2 10 20 30 11 21 33 14 6 1 1 98  

Stelmet Zielona Góra

Trener: Mihailo Uvalin. Asystent: Tomasz Jankowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Rob Jones 9 13:423/3 100.01/2 50.04/5 80.0     4 4   5   1 1     12 15
7 Oliver Stević 3 16:141/1 100.0   1/1 100.01/1 100.0  3 3 2 5 2 3       5 6
9 Radosław Trubacz DNP                                   
12 Miloš Lopičić 0 02:33            1   1   1           1 -6
13 Kamil Chanas 0 02:52                  1   1         1 1
14 Quinton Hosley 6 26:211/8 12.50/4 0.01/12 8.34/4 100.03 4 7 1 3 5 3 3     3 -26
15 Walter Hodge 29 30:5111/17 64.71/2 50.012/19 63.24/5 80.01 2 3 4 5 5 1 2   1 29 -14
22 Mantas Cesnauskis 2 16:231/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1   1 3 3   1       4 -19
30 Łukasz Seweryn 12 35:463/3 100.02/3 66.75/6 83.3     2 2 1 4   1 1     14 -2
31 Marcin Sroka 18 33:315/5 100.02/6 33.37/11 63.62/4 50.01 6 7 2 4 4 2 1 1   21 -21
41 Dejan Borovnjak 9 21:473/4 75.0   3/4 75.03/7 42.9      2 4 4 1 2     7 -4
Drużyna   1 1 1  
Suma 88 200:00 28/42 66.7 6/18 33.3 34/60 56.7 14/21 66.7 7 21 28 16 34 21 13 10 1 1 97