Asseco Arka Gdynia
85 : 60 19:12 | 21:13 | 23:12 | 22:23
Czarni Słupsk
Etap I - Kolejka 18 | 26.01.2013 18:30
Sędziowie: Marek Maliszewski, Grzegorz Dziopak, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Wojciech Chomicz

Asseco Arka Gdynia

Trener: Andrzej Adamek. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Piotr Pamuła 2 11:351/2 50.00/2 0.01/4 25.0         1 1   1       -1 6
7 Tomasz Śnieg 5 07:152/2 100.0   2/2 100.01/2 50.0  1 1   1 2   1     6 3
8 Robert Witka 6 26:000/1 0.02/3 66.72/4 50.0     4 4 4 3   1       11 15
9 Krzysztof Roszyk 5 18:571/2 50.01/2 50.02/4 50.0   1 4 5   2     1     9 11
12 Rašid Mahalbašić 4 16:251/4 25.0   1/4 25.02/2 100.04 3 7 1 3 2 1     1 8 11
14 Mateusz Ponitka 20 21:036/8 75.01/2 50.07/10 70.05/7 71.41 3 4   3 6 2       17 14
15 Łukasz Koszarek 0 32:450/4 0.00/4 0.00/8 0.0     2 2 13 2   1 4     10 22
17 Przemysław Zamojski 26 28:254/5 80.05/8 62.59/13 69.23/3 100.01 4 5 2 4 3 2 2   1 29 19
20 Piotr Szczotka 5 14:001/5 20.0   1/5 20.03/7 42.93   3   1 4   1     1 10
25 Ryan Richards DNP                                   
34 Adam Hrycaniuk 12 23:354/7 57.1   4/7 57.14/4 100.0  7 7   3 5 3       13 14
Drużyna 1   1   1
Suma 85 200:00 20/40 50 9/21 42.9 29/61 47.5 18/25 72 10 28 38 21 23 22 11 9   2 103  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Marius Linartas. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan, Algirdas Milonas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Nowakowski 6 15:420/4 0.02/2 100.02/6 33.3         1 3 1         3 -1
6 Roderick Trice 11 22:275/10 50.00/2 0.05/12 41.71/1 100.04 2 6 2 3 3 3       9 -17
7 Marcin Dutkiewicz 12 30:041/3 33.32/4 50.03/7 42.94/4 100.0  3 3   2 4 1 3     13 -15
10 Oded Brandwein 4 25:250/2 0.00/3 0.00/5 0.04/4 100.01   1 3 1 2 3       0 -18
13 Mateusz Kostrzewski 5 20:151/4 25.01/5 20.02/9 22.20/2 0.0  2 2 1 2 2         -1 -16
15 Wojciech Osiński DNP                                   
16 Szymon Długosz 0 01:03                                0 -1
19 Valdas Dabkus 8 18:512/3 66.71/2 50.03/5 60.01/2 50.01 3 4   3 4 1       8 -20
24 Robert Tomaszek 8 26:482/8 25.0   2/8 25.04/8 50.03 2 5 1 5 7 4 1     1 -14
25 Yemi Gadri-Nicholson 4 17:362/4 50.0   2/4 50.0     8 8   2   1 1 2   12 -14
32 Levi Knutson 2 21:491/2 50.00/1 0.01/3 33.3   1 1 2   2   1 1     2 -9
Drużyna 3 2 5    
Suma 60 200:00 14/40 35 6/19 31.6 20/59 33.9 14/21 66.7 10 21 31 8 23 23 14 6 2   47