Czarni Słupsk
81 : 85 23:13 | 18:31 | 22:20 | 18:21
Polpharma Starogard Gdański
Etap I - Kolejka 15 | 06.01.2013 18:00
Sędziowie: Wojciech Liszka, Marek Czernek, Anna Roguz | Komisarz: Eugeniusz Torchała

Energa Czarni Słupsk

Trener: Marius Linartas. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan, Algirdas Milonas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Nowakowski 6 07:453/5 60.0   3/5 60.0     1 1 1 3   1     1 5 -9
6 Roderick Trice 4 17:292/5 40.00/2 0.02/7 28.6     3 3 1 1 2 1 1     3 -10
7 Marcin Dutkiewicz 14 22:212/3 66.72/5 40.04/8 50.04/4 100.01 4 5 1 4 5   1     17 -4
8 Todd Abernethy DNP                                   
10 Oded Brandwein 11 25:024/7 57.11/1 100.05/8 62.5         3 4 2 5 2     8 2
13 Mateusz Kostrzewski 1 20:160/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0  1 1 2   2 1 1     1 1
16 Szymon Długosz DNP                                   
19 Valdas Dabkus 18 24:346/9 66.71/3 33.37/12 58.33/4 75.03 4 7   5 4 1 1     19 -5
24 Robert Tomaszek 6 21:112/6 33.3   2/6 33.32/6 33.3  2 2 1 4 3 2       -1 -7
25 Yemi Gadri-Nicholson 10 26:304/7 57.1   4/7 57.12/2 100.03 4 7 1 4 1 1 1 2 1 17 13
32 Levi Knutson 11 34:521/2 50.03/5 60.04/7 57.1   1 5 6 4 3   2       16 -1
Drużyna 1 4 5    
Suma 81 200:00 24/45 53.3 7/17 41.2 31/62 50 12/18 66.7 8 24 32 14 28 19 14 7 2 2 85  

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Mindaugas Budzinauskas. Asystenci: Jarosław Drewa, Bartosz Sarzało

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Filip Rajkowski DNP                                   
5 Marcin Nowakowski 1 25:550/2 0.00/1 0.00/3 0.01/2 50.0  1 1 3 1 2   1     2 -7
6 Kacper Radwański 0 14:010/1 0.0   0/1 0.0     1 1 2 3 1 1 2   1 3 22
7 Jawan Carter 13 33:071/2 50.03/7 42.94/9 44.42/4 50.01 3 4 5 2 3 5       10 -1
8 Aleksander Lichodzijewski 11 26:193/5 60.01/5 20.04/10 40.02/3 66.71 6 7   3 4     2 1 13 16
10 Bartosz Sarzało 4 15:072/3 66.70/2 0.02/5 40.00/1 0.02 1 3   2 3   1     4 -2
11 Uroš Mirković 4 03:422/2 100.0   2/2 100.0     2 2               6 -4
12 Daniel Szymkiewicz 0 06:570/1 0.0   0/1 0.0         1 1   2 1     -1 -6
13 Ben McCauley 34 34:1610/15 66.71/2 50.011/17 64.711/14 78.62 6 8 2 2 11 3 2     34 6
14 Szymon Radomski DNP                                   
15 Łukasz Majewski 11 24:531/1 100.02/5 40.03/6 50.03/3 100.0  2 2 1 3 2 1 1     11 6
18 Zbigniew Białek 7 15:432/5 40.01/2 50.03/7 42.9   1 2 3 1 2 2         7 -10
Drużyna 2 2 4 1  
Suma 85 200:00 21/37 56.8 8/24 33.3 29/61 47.5 19/27 70.4 7 24 31 15 19 28 12 8 2 2 89