Czarni Słupsk
83 : 74 18:18 | 21:21 | 26:16 | 18:19
HydroTruck Radom
Etap I - Kolejka 14 | 20.11.2012 18:15
Sędziowie: Dariusz Szczerba, Grzegorz Czajka, Michał Chrakowiecki | Komisarz: Wojciech Chomicz

Energa Czarni Słupsk

Trener: Marius Linartas. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan, Algirdas Milonas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Nowakowski 13 23:522/5 40.03/3 100.05/8 62.5   2   2 1 2 1 1 2     14 9
7 Marcin Dutkiewicz 11 28:042/4 50.01/2 50.03/6 50.04/4 100.03 5 8   3 1 2       14 3
8 Todd Abernethy 16 26:113/6 50.02/3 66.75/9 55.64/6 66.71   1 7   4   1     19 8
9 Wojciech Jakubiak DNP                                   
10 Oded Brandwein 2 13:491/3 33.3   1/3 33.3     1 1 3 3 3 1 1     4 1
13 Mateusz Kostrzewski 9 21:243/5 60.00/1 0.03/6 50.03/4 75.0  3 3 1 1 4   1 1   11 6
15 Wojciech Osiński DNP                                   
16 Szymon Długosz DNP                                   
19 Valdas Dabkus 6 16:082/5 40.00/1 0.02/6 33.32/4 50.01 1 2   4 2   2     4 0
24 Robert Tomaszek 13 18:174/5 80.01/1 100.05/6 83.32/4 50.02 6 8 1 3 5 2       17 12
25 Yemi Gadri-Nicholson 5 21:432/3 66.7   2/3 66.71/2 50.01 5 6 1 3 2 4   1   7 -3
32 Levi Knutson 8 30:322/8 25.00/3 0.02/11 18.24/4 100.0  3 3 2 2 4         4 9
Drużyna 1   1    
Suma 83 200:00 21/44 47.7 7/14 50 28/58 48.3 20/28 71.4 10 24 34 16 21 26 10 7 2   94  

Rosa Radom

Trener: Mariusz Karol

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 J.J. Montgomery 14 31:546/17 35.30/1 0.06/18 33.32/2 100.08 1 9 1 3 1 2       10 -6
5 Piotr Kardaś 5 22:321/3 33.31/3 33.32/6 33.3     1 1 1 5   2 1     2 -11
6 Hubert Radke 0 10:00                    3 1         0 2
8 Slaven Čupković 6 16:040/1 0.02/3 66.72/4 50.0     2 2   1 1     1   7 -9
9 Nikola Vasojević 14 17:233/3 100.02/6 33.35/9 55.62/3 66.7  1 1 2 4 3 3 2     11 4
13 Jakub Zalewski 2 13:331/2 50.00/3 0.01/5 20.0           1 2 1       -3 -14
14 Artur Donigiewicz 22 34:106/11 54.52/9 22.28/20 40.04/4 100.01 4 5 2 4 3 2 1 1   17 5
15 Paweł Bogdanowicz DNP                                   
19 Michał Nikiel 4 10:310/1 0.0   0/1 0.04/6 66.71 1 2   3 3 1       2 -4
21 Kim Adams 3 35:471/3 33.3   1/3 33.31/4 25.08 6 14 1 2 5 3       10 -9
24 Jakub Schenk DNP                                   
43 Slaviša Bogavac 4 08:061/1 100.0   1/1 100.02/2 100.0        1 2 1       3 -3
Drużyna 1 6 7    
Suma 74 200:00 19/42 45.2 7/25 28 26/67 38.8 15/21 71.4 18 16 34 7 27 21 15 4 2   59