Polpharma Starogard Gdański
80 : 73 24:21 | 20:19 | 12:18 | 24:15
Start Gdynia
Etap I - Kolejka 14 | 30.12.2012 18:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Dariusz Lenczowski, Grzegorz Czajka | Komisarz: Leszek Rakoczy

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Mindaugas Budzinauskas. Asystenci: Jarosław Drewa, Bartosz Sarzało

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Filip Rajkowski DNP                                   
5 Marcin Nowakowski 2 19:461/1 100.00/3 0.01/4 25.0   2   2 2 3 4 1 2     4 -10
6 Kacper Radwański 0 04:270/1 0.00/1 0.00/2 0.0           1           -2 -3
7 Jawan Carter 16 31:012/3 66.71/6 16.73/9 33.39/10 90.01 1 2 7 2 6 1       17 1
8 Aleksander Lichodzijewski 25 31:112/5 40.06/8 75.08/13 61.53/4 75.04 3 7 1 3 3   1 1   29 9
10 Bartosz Sarzało 9 24:54   3/6 50.03/6 50.0   1 2 3 1 2 3 1       9 11
11 Uroš Mirković 4 15:162/4 50.00/2 0.02/6 33.3           2 1 1 1 1   1 -5
12 Daniel Szymkiewicz 5 10:511/3 33.30/2 0.01/5 20.03/3 100.0  3 3 1   3       1 5 6
13 Ben McCauley 7 15:063/5 60.0   3/5 60.01/2 50.01 3 4 2 1 3   1     11 15
15 Łukasz Majewski 7 29:012/4 50.01/6 16.73/10 30.0   1 3 4 1 4 1 1 1     5 16
18 Zbigniew Białek 5 18:272/7 28.60/2 0.02/9 22.21/2 50.06 3 9   2 2       1 6 -5
Drużyna 2 2 4   1
Suma 80 200:00 15/33 45.5 11/36 30.6 26/69 37.7 17/21 81 16 18 34 15 20 26 5 6 2 2 85  

Start Gdynia

Trener: David Dedek. Asystent: Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Patryk Pełka 7 23:402/4 50.0   2/4 50.03/3 100.0  5 5 1 3 4     1 1 12 5
7 Sebastian Kowalczyk 9 18:564/5 80.00/4 0.04/9 44.41/2 50.0  1 1 4 2 3 4       4 -6
8 Marcin Malczyk 4 25:432/3 66.70/1 0.02/4 50.0     5 5 2 1 2 2   1   8 -1
9 Robert Rothbart 10 21:525/9 55.6   5/9 55.6   2 5 7   2 1 3       10 -15
11 Grzegorz Mordzak 17 32:114/7 57.13/6 50.07/13 53.8   1 1 2 3 5 2   1     17 12
12 Jarosław Mokros 2 13:491/1 100.0   1/1 100.0     1 1   3           3 -6
13 Maciej Kucharek DNP                                   
14 Michał Jankowski 5 12:010/1 0.01/2 50.01/3 33.32/2 100.0  1 1   1 2 3       1 -15
15 Jakub Pietkiewicz DNP                                   
16 Tomasz Andrzejewski 5 05:451/1 100.01/1 100.02/2 100.0           1     1     6 -10
18 Tomasz Wojdyła 11 28:435/8 62.50/1 0.05/9 55.61/2 50.05 1 6 2 3 2       1 14 6
20 Tomasz Śnieg 3 17:201/4 25.0   1/4 25.01/2 50.0  4 4 4 5 4 1       6 -5
Drużyna 1 4 5   1
Suma 73 200:00 25/43 58.1 5/15 33.3 30/58 51.7 8/11 72.7 8 24 32 16 26 20 13 2 2 2 81