PGE Turów Zgorzelec
104 : 94 25:28 | 23:20 | 27:15 | 29:31
Czarni Słupsk
Etap I - Kolejka 13 | 23.12.2012 17:00
Sędziowie: Janusz Calik, Tomasz Kudlicki, Marcin Koralewski | Komisarz: Zbigniew Błażkowski

PGE Turów Zgorzelec

Trener: Miodrag Rajković. Asystenci: Artur Ziemba, Edward Żak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Aaron Cel 9 27:503/8 37.50/2 0.03/10 30.03/4 75.02 10 12 1 3 3 2 1   1 13 0
7 Damian Kulig 4 07:032/2 100.0   2/2 100.0   1 1 2   5   1       5 4
8 Michał Chyliński 28 38:383/5 60.03/6 50.06/11 54.513/13 100.01 3 4 6 4 10 2 1     32 10
9 Oskar Bukowiecki DNP                                   
11 Piotr Stelmach 3 18:19         3/4 75.0  3 3 2 3 3 1   1   7 18
14 Łukasz Wichniarz DNP                                   
15 Djordje Mićić 18 22:453/5 60.02/5 40.05/10 50.06/6 100.0      5 3 4         18 0
21 Tomasz Bodziński 0 00:16                                0 -1
25 Wojciech Leszczyński DNP                                   
32 Ivan Opačak 12 32:011/5 20.02/5 40.03/10 30.04/4 100.02 1 3 2 1 4 1       9 12
41 Vukašin Aleksić 15 26:362/4 50.03/3 100.05/7 71.42/2 100.0      1 5 1         14 8
44 Ivan Žigeranović 15 26:325/7 71.4   5/7 71.45/5 100.03 2 5 2 4 5 1 1   1 20 -1
Drużyna 1   1    
Suma 104 200:00 19/36 52.8 10/21 47.6 29/57 50.9 36/38 94.7 9 20 29 19 28 30 8 3 1 2 118  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Marius Linartas. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan, Algirdas Milonas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Nowakowski 12 16:132/5 40.02/3 66.74/8 50.02/2 100.01 1 2   4 2         10 0
9 Wojciech Jakubiak 2 03:13         2/2 100.0        1 1         2 3
10 Oded Brandwein 31 37:484/6 66.74/7 57.18/13 61.511/16 68.8      7 2 9 3       25 -12
13 Mateusz Kostrzewski 6 36:533/7 42.90/2 0.03/9 33.3   1 2 3   5 1 1       2 -10
15 Wojciech Osiński 0 00:18                                0 0
16 Szymon Długosz 6 17:161/1 100.0   1/1 100.04/4 100.03 2 5 1 5 2         12 -3
19 Valdas Dabkus 11 31:404/6 66.70/2 0.04/8 50.03/4 75.01 4 5 1 4 3 1       11 -10
24 Robert Tomaszek 0 05:21                    2   1       -1 -10
25 Yemi Gadri-Nicholson 10 26:464/7 57.1   4/7 57.12/2 100.0  6 6 1 2 4 2   2 1 14 0
32 Levi Knutson 16 24:323/5 60.01/2 50.04/7 57.17/7 100.0  2 2   5 6   1     16 -8
Drużyna   1 1   3
Suma 94 200:00 21/37 56.8 7/16 43.8 28/53 52.8 31/37 83.8 6 17 23 10 30 28 8 1 2 1 91