Czarni Słupsk
80 : 76 22:13 | 23:20 | 12:18 | 23:25
Kotwica Kołobrzeg
Etap I - Kolejka 11 | 09.12.2012 18:00
Sędziowie: Janusz Calik, Tomasz Trojanowski, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Leszek Rakoczy

Energa Czarni Słupsk

Trener: Marius Linartas. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan, Algirdas Milonas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Nowakowski 7 12:062/3 66.71/1 100.03/4 75.0     3 3 2 4   1       10 5
7 Marcin Dutkiewicz 4 25:142/2 100.00/3 0.02/5 40.0   1 1 2 3 1           6 0
8 Todd Abernethy 0 08:190/1 0.00/2 0.00/3 0.0     1 1 1             -1 5
10 Oded Brandwein 11 30:390/2 0.03/5 60.03/7 42.92/2 100.0  3 3 5 3 3 3       12 2
13 Mateusz Kostrzewski 5 25:451/4 25.01/5 20.02/9 22.2     2 2   1       1   1 14
15 Wojciech Osiński 0 01:02                                0 -3
16 Szymon Długosz DNP                                   
19 Valdas Dabkus 14 27:545/11 45.5   5/11 45.54/10 40.03 8 11 2 2 9 1 1   1 15 -1
24 Robert Tomaszek 6 13:063/3 100.0   3/3 100.00/1 0.0  3 3   5 3 4 2     6 -6
25 Yemi Gadri-Nicholson 18 26:549/10 90.0   9/10 90.0   5 6 11 4 3   1   2   33 10
32 Levi Knutson 15 29:013/5 60.02/5 40.05/10 50.03/4 75.0  4 4 1 1 3 5       9 -6
Drużyna 1 2 3   1
Suma 80 200:00 25/41 61 7/21 33.3 32/62 51.6 9/17 52.9 9 31 40 18 20 18 15 3 3 1 91  

Kotwica Kołobrzeg

Trener: Tomasz Mrożek. Asystent: Paweł Bohdziewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Krzysztof Urban DNP                                   
8 Jarosław Zyskowski 7 14:573/6 50.00/5 0.03/11 27.31/1 100.01 2 3 1 1 1       1 3 1
9 Sean Mosley 15 36:224/11 36.41/2 50.05/13 38.54/5 80.02 1 3   1 6 1 3     11 -1
11 Corey Jefferson 12 26:263/4 75.01/3 33.34/7 57.13/4 75.01 4 5 5 5 4 1     1 17 3
12 Wojciech Złoty 9 24:463/6 50.0   3/6 50.03/4 75.02 4 6   1 2 1 1     11 0
13 Grzegorz Arabas 13 25:382/5 40.03/7 42.95/12 41.7   1 1 2 1 1 1   1   1 10 -6
14 Piotr Niedźwiedzki DNP                                   
17 Francis Han 3 13:341/2 50.00/1 0.01/3 33.31/1 100.0  1 1 4 2 1 1 1     6 -7
20 Rafał Rajewicz 0 18:520/1 0.0   0/1 0.0   1 2 3   5 1 1   1   2 -6
24 Marko Djurić DNP                                   
40 Demetrius Brown 17 39:253/8 37.53/8 37.56/16 37.52/4 50.02 3 5 1 2 4 2       9 -4
Drużyna   5 5   1
Suma 76 200:00 19/43 44.2 8/26 30.8 27/69 39.1 14/19 73.7 10 18 28 12 18 20 7 6 1 3 69