Czarni Słupsk
68 : 82 10:15 | 28:20 | 15:24 | 15:23
Start Gdynia
Etap I - Kolejka 9 | 25.11.2012 18:00
Sędziowie: Marcin Kowalski, Grzegorz Dziopak, Karol Nowak | Komisarz: Zbigniew Sołtysiak

Energa Czarni Słupsk

Trener: Marius Linartas. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan, Algirdas Milonas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Nowakowski 13 27:343/6 50.02/4 50.05/10 50.01/2 50.0  3 3 1 1 1 1       10 -7
7 Marcin Dutkiewicz 11 29:171/2 50.02/6 33.33/8 37.53/4 75.01 4 5 2 1 2 2 1     11 -10
8 Todd Abernethy 7 26:242/4 50.01/3 33.33/7 42.90/2 0.0  1 1 1 5 4 4 1     0 -16
9 Wojciech Jakubiak 0 00:59                      1 1       -1 -1
10 Oded Brandwein 4 21:122/4 50.00/1 0.02/5 40.0         3 3 1 5 1     0 -1
13 Mateusz Kostrzewski 7 16:131/2 50.00/3 0.01/5 20.05/6 83.3  1 1 1 3 4 2   1   3 -3
15 Wojciech Osiński DNP                                   
16 Szymon Długosz DNP                                   
19 Valdas Dabkus 13 25:114/8 50.00/1 0.04/9 44.45/7 71.42 7 9   2 9 1 1     15 -12
24 Robert Tomaszek DNP                                   
25 Yemi Gadri-Nicholson 4 27:151/2 50.0   1/2 50.02/2 100.01 7 8 2 5 1 1 1 2   15 -9
32 Levi Knutson 9 25:551/4 25.02/6 33.33/10 30.01/1 100.01   1 5 3 2         8 -11
Drużyna 2 1 3   2
Suma 68 200:00 15/32 46.9 7/24 29.2 22/56 39.3 17/24 70.8 5 23 28 15 23 25 17 5 3   61  

Start Gdynia

Trener: David Dedek. Asystent: Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Patryk Pełka 0 17:13   0/2 0.00/2 0.0   1 3 4   4   1       1 7
7 Sebastian Kowalczyk 8 11:081/1 100.01/1 100.02/2 100.03/4 75.0      2 5 2 3 1     7 5
8 Marcin Malczyk 6 29:343/4 75.00/1 0.03/5 60.0   1 5 6 1 2 1 2 2 1   12 20
9 Robert Rothbart 18 22:187/10 70.0   7/10 70.04/8 50.03 7 10   1 5 1 2 1   23 10
11 Grzegorz Mordzak 17 22:243/5 60.03/4 75.06/9 66.72/3 66.7  4 4   2 3 5 1     13 8
12 Jarosław Mokros 4 23:281/4 25.00/1 0.01/5 20.02/3 66.72 5 7   2 4 2       4 8
13 Maciej Kucharek 7 16:542/3 66.71/3 33.33/6 50.0     3 3   2 2   1     8 11
14 Michał Jankowski 15 21:233/4 75.03/7 42.96/11 54.5   1   1 1 3 2 1       11 5
16 Tomasz Andrzejewski 0 05:33                    1   1       -1 -9
18 Tomasz Wojdyła 3 21:081/5 20.0   1/5 20.01/4 25.0  2 2   2 3 3 2     -3 8
20 Tomasz Śnieg 4 08:571/2 50.0   1/2 50.02/2 100.0      1 2 1 1       3 -3
Drużyna 2 1 3    
Suma 82 200:00 22/38 57.9 8/19 42.1 30/57 52.6 14/24 58.3 8 29 37 5 26 23 20 9 2   78