Czarni Słupsk
78 : 72 16:22 | 19:16 | 19:17 | 24:17
Trefl Sopot
Etap I - Kolejka 8 | 18.11.2012 18:00
Sędziowie: Jakub Zamojski, Roman Putyra, Dariusz Nejman | Komisarz: Jarosław Nowak

Energa Czarni Słupsk

Trener: Marius Linartas. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan, Algirdas Milonas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Nowakowski DNP                                   
7 Marcin Dutkiewicz 9 24:421/4 25.02/3 66.73/7 42.91/2 50.0  1 1 1 2 1 2 1     5 12
8 Todd Abernethy 15 34:316/11 54.51/1 100.07/12 58.3     2 2 9 3 3 1 1 1   22 10
9 Wojciech Jakubiak DNP                                   
10 Oded Brandwein 1 06:18   0/1 0.00/1 0.01/2 50.0        1 1         -1 0
13 Mateusz Kostrzewski 5 31:151/5 20.01/2 50.02/7 28.6     1 1   3 1 1   1   1 4
15 Wojciech Osiński DNP                                   
16 Szymon Długosz DNP                                   
19 Valdas Dabkus 9 24:060/2 0.03/5 60.03/7 42.9   2 5 7   2 1 1 2 2   15 9
24 Robert Tomaszek 11 26:134/9 44.40/1 0.04/10 40.03/5 60.01 5 6 1 5 7 3       7 -3
25 Yemi Gadri-Nicholson 14 29:416/8 75.0   6/8 75.02/2 100.05 6 11 2   1 3   2   24 6
32 Levi Knutson 14 23:142/3 66.72/5 40.04/8 50.04/6 66.7  5 5 1 1 4 1       13 -8
Drużyna 3 3 6   1
Suma 78 200:00 20/42 47.6 9/18 50 29/60 48.3 11/17 64.7 8 25 33 14 17 19 12 4 6   86  

Trefl Sopot

Trener: Žan Tabak. Asystenci: Marcin Lichtański, Mariusz Niedbalski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Lorinza Harrington 2 10:091/3 33.30/2 0.01/5 20.0         1 2   1       -2 -8
5 Frank Turner 18 29:515/14 35.71/2 50.06/16 37.55/5 100.02 2 4 4   5 3       13 2
8 Filip Dylewicz 10 27:272/5 40.02/4 50.04/9 44.4     5 5   2 1         10 -10
9 Piotr Dąbrowski 0 16:34   0/1 0.00/1 0.0     2 2   2           1 3
10 Marcin Stefański 0 12:330/1 0.0   0/1 0.0   3 3 6 1 3 1   1     7 4
11 David Brembly DNP                                   
14 Kurt Looby 6 18:443/4 75.0   3/4 75.0   2 5 7   3 1   1     13 -6
15 Šime Špralja 9 21:163/5 60.01/7 14.34/12 33.3           3 1   1     2 0
20 Mateusz Jarmakowicz DNP                                   
21 Adam Waczyński 9 29:541/4 25.02/3 66.73/7 42.91/2 50.0  1 1 3 3 3 4 3     7 -2
23 Michał Michalak 7 13:052/4 50.01/2 50.03/6 50.0     1 1   2 1         5 0
24 Przemysław Zamojski 11 20:273/4 75.01/3 33.34/7 57.12/2 100.0  2 2     4   2 1   13 -13
Drużyna 4 3 7    
Suma 72 200:00 20/44 45.5 8/24 33.3 28/68 41.2 8/9 88.9 7 21 28 9 20 17 8 8 1   69