Asseco Arka Gdynia
72 : 75 20:20 | 17:24 | 17:15 | 18:16
Anwil Włocławek
Etap I - Kolejka 8 | 18.11.2012 19:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Wojciech Liszka, Grzegorz Czajka | Komisarz: Marek Lembrych

Asseco Arka Gdynia

Trener: Kestutis Kemzura. Asystenci: Andrzej Adamek, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Frank Robinson 10 25:120/2 0.02/4 50.02/6 33.34/6 66.71 4 5 2 2 5     1 1 12 -2
6 Piotr Pamuła 3 02:38   1/2 50.01/2 50.0           2           2 -1
8 Robert Witka 0 05:57              1 1   1           1 -4
9 Krzysztof Roszyk 0 00:15                                0 2
10 Jerel Blassingame 14 28:132/6 33.32/8 25.04/14 28.64/4 100.0  3 3 4 4 4 4       7 -6
11 Alex Acker 19 32:035/8 62.52/4 50.07/12 58.33/3 100.01 2 3 1 1 4 3 2     17 3
12 Rašid Mahalbašić 0 04:210/3 0.0   0/3 0.0     2 2 1 3   1     2 -1 -1
14 Mateusz Ponitka 0 01:380/1 0.00/1 0.00/2 0.0                       -2 -2
15 Łukasz Koszarek 10 31:562/5 40.02/7 28.64/12 33.3   1 3 4 4 4 1 1 3     12 -5
20 Piotr Szczotka 6 26:052/4 50.00/1 0.02/5 40.02/2 100.01 3 4 2 4 3 1       8 5
25 Ryan Richards 0 11:17   0/1 0.00/1 0.0   2 1 3 1 2   1 1 2   5 -4
34 Adam Hrycaniuk 10 30:254/11 36.4   4/11 36.42/2 100.06 2 8   2 4 1 1   1 11 0
Drużyna 3 3 6   1
Suma 72 200:00 15/40 37.5 9/28 32.1 24/68 35.3 15/17 88.2 12 21 33 15 25 21 12 7 3 4 72  

Anwil Włocławek

Trener: Milija Bogicević. Asystenci: Andrzej Pluta, Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Seid Hajrić 11 22:574/9 44.4   4/9 44.43/4 75.02 5 7   2 2 5     1 7 0
6 Ryan Wright 7 17:033/7 42.9   3/7 42.91/5 20.0  1 1   3 4 2       -2 3
7 Krzysztof Szubarga 12 34:312/3 66.72/5 40.04/8 50.02/4 50.01 4 5 10 3 7 2 2     21 13
8 Arvydas Eitutavičius 3 09:011/2 50.00/1 0.01/3 33.31/2 50.0      1 2 1   1     2 -13
9 Łukasz Seweryn 2 13:111/1 100.00/1 0.01/2 50.0     1 1   2           2 -5
11 Marcus Ginyard 4 29:591/4 25.00/1 0.01/5 20.02/2 100.02 7 9   2 1 1 1     9 1
15 Przemysław Frasunkiewicz 10 22:181/1 100.02/3 66.73/4 75.02/2 100.0  3 3 2   3 2 1 3   16 2
23 Tony Weeden 24 33:183/6 50.05/10 50.08/16 50.03/6 50.0  3 3   3 6       1 16 13
24 Michał Sokołowski DNP                                   
40 Mateusz Bartosz DNP                                   
41 Ruben Boykin 2 17:421/2 50.0   1/2 50.0   2 1 3   4 1 1   1 1 4 1
Drużyna 4 4 8   1
Suma 75 200:00 17/35 48.6 9/21 42.9 26/56 46.4 14/25 56 7 25 32 13 21 25 13 5 4 3 75