Czarni Słupsk
62 : 58 13:12 | 18:13 | 16:17 | 15:16
Asseco Arka Gdynia
Etap I - Kolejka 7 | 12.11.2012 18:15
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Dariusz Zapolski, Maciej Guzik | Komisarz: Wacław Woźniewski

Energa Czarni Słupsk

Trener: Marius Linartas. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan, Algirdas Milonas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Nowakowski 4 10:462/3 66.70/2 0.02/5 40.0   1 2 3 1 2 2         5 6
7 Marcin Dutkiewicz 17 39:452/2 100.03/10 30.05/12 41.74/4 100.02 5 7 2   2 2       17 3
8 Todd Abernethy 4 33:422/6 33.30/2 0.02/8 25.0     2 2 5 4 5 2       3 1
9 Wojciech Jakubiak 0 06:18              1 1 2 1 1         3 3
10 Oded Brandwein DNP                                   
13 Mateusz Kostrzewski 4 33:421/9 11.10/1 0.01/10 10.02/2 100.0  5 5 2 2 2 2   1   1 3
15 Wojciech Osiński DNP                                   
16 Szymon Długosz 0 06:33              1 1       1       0 2
19 Valdas Dabkus 7 23:142/8 25.01/2 50.03/10 30.0   2 5 7   2 3 3 1     5 1
24 Robert Tomaszek 10 18:062/4 50.00/2 0.02/6 33.36/8 75.02 4 6 2 3 5 2       10 3
25 Yemi Gadri-Nicholson 16 27:546/8 75.0   6/8 75.04/4 100.02 7 9 1   2 3   4   25 -2
32 Levi Knutson DNP                                   
Drużyna 3 2 5    
Suma 62 200:00 17/40 42.5 4/19 21.1 21/59 35.6 16/18 88.9 9 32 41 15 14 22 15 1 5   69  

Asseco Arka Gdynia

Trener: Kestutis Kemzura. Asystenci: Andrzej Adamek, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Frank Robinson 2 18:431/4 25.00/2 0.01/6 16.7     5 5   3   2 2     2 4
6 Piotr Pamuła 3 05:200/1 0.01/1 100.01/2 50.0                       2 5
8 Robert Witka 2 18:321/2 50.00/2 0.01/4 25.0   2 2 4   1     1     4 -2
9 Krzysztof Roszyk 0 02:430/1 0.0   0/1 0.0                       -1 -5
10 Jerel Blassingame 17 33:452/7 28.63/7 42.95/14 35.74/4 100.01 4 5 7 4 7 3 1     18 -5
11 Alex Acker 3 24:230/4 0.01/6 16.71/10 10.0   2 2 4 1 2   2 2     -1 2
12 Rašid Mahalbašić 7 15:023/6 50.0   3/6 50.01/2 50.02 2 4 1 2 2   1     9 1
14 Mateusz Ponitka 1 04:38   0/2 0.00/2 0.01/2 50.0  2 2     1     1   1 -14
15 Łukasz Koszarek 8 31:024/8 50.00/3 0.04/11 36.4     2 2 3 3   2       4 1
20 Piotr Szczotka 2 19:381/4 25.0   1/4 25.0     2 2   5     2     3 0
25 Ryan Richards 0 02:27                                0 -1
34 Adam Hrycaniuk 13 23:475/9 55.6   5/9 55.63/4 75.04 4 8   2 3 2 1     15 -6
Drużyna 1 2 3    
Suma 58 200:00 17/46 37 5/23 21.7 22/69 31.9 9/12 75 11 25 36 12 22 13 11 10 1   56